şükela:  tümü | bugün
 • oldukca kisa surede insani uyutan ya da uyumadigini zannettigi halde aslinda uyuyor oldugunu sonradan ertesi gun farkettiren enteresan derecede kuvvetli uyku ilaci. gaba reseptorune baglanir ama benzodiazepinler gibi kas gevsetici ve anksiyolitik etkisi yoktur. bu entry de su an "susering under influence" aka s.u.i seklinde 10 mg alaraktan girilmistir. kronik insomnia, jetlag deneyimlerime gore ( benzodiazepinlerin hepsini denedim sanirim versed ve temazepamla benziyor) orta vadede piyasadan rohypnol gibi,hey gidi qualudes gibi barbituratlar gibi azaltilarak cekilmesi muhtemel bir ilactir ambien. tamamen bir roofie, nuri alco hapidir tatsizdir, kokusuzdur, 10 dakikada da etkisini gosterir sabah pek birsey hatirlanmaz. duzenli alinmamasi gerekir, sadece gerekli oldugu durumlarda alinmasi tavsiye edilir.beyinsel fonkisyonlara amnesia etkisi ilginctir nedense 2 yildir girilmeyen sozluge girip sifreyi de dogru yerlestirmeyi sagladigi su entry ile kanitlanmistir. nereden nereyedir. sozluge 2 yildir girmedim kotulemeyin gorkuyorum denir ambient atmosferde.
 • alındıktan birkaç dakika sonra cinsel deneyimden alınan zevki arttırıyormuş bu ilaç. küçük bir hesap yaparsak; 10 dakikada uyutuyor, 3 dakikada etkisini göstermeye başlıyor. kalıyor size 7 dakika

  http://www.radikal.com.tr/…06.12.2009&categoryid=79

  tiger woods o kadar para sahibi insansın, 7 dakika nedir? bi git ya.
 • amerika'da satış fiyatı (14 adet hap) sağlık sigortanız yoksa 90 dolar, sağlık sigortanız varsa 1 dolar olan uyku ilacı.

  geçen aldığımda eczanedeki kasiyer sigorta bilgilerimi yanlış girince 90 dolar istedi, sonra düzeltince 1 dolar istedi. fark oldukça fazla.
 • aldıktan sonra vakit geçirmeden uyumanız gereklidir. zira etkisi hızlı gelir, eskaza uyumazsanız ve full etki gelirse o zaman zıçabilirsiniz. insanlara saçma sapan mesajlar atma, internette alışverişler yapma, gidip yemek yapıp içine her şeyi koyma vs. ve sabah hiçbir şey hatırlamama. bir de;

  (bkz: walrus)
 • (bkz: mr. hankey)
 • son mucizesi, bitkisel hayata girmiş bir hastayı ayağa kaldırmak olan ilaç. böylece hastaların fişinin çekilmesi ne kadar etik sorunsalı başka bir boyut kazanıyor.

  http://video.nytimes.com/…211-nyt-na&wt.mc_ev=click
 • heath ledgerin olu bedeninin yanibasinda jenerik markalilarindan yuzlercesi bulunan ilac adi.
 • alınıp araba kullanılması tehlikeliymiş.
  http://9gag.com/gag/amgxm01
 • bi keresinde uzo ile kullanma gafletine dusmustum. blackout dedikleri olayı bizzat yasadım. uzak durun.