• böyle bir icattan çok böyle bir icada gerek olması ne kadar garip ve acı bir olaydır..
  • hindistan adına küçük, dünya adına utanç verici bir icat.
  • hayır adblock kapatmıyorum.
  • bu külodun altında bir fikir var ve fikirler kurşun geçirmez
  • belediye otobusunde, toplu tecavuz sirasinda vajinasina demir cubuklar sokulmak suretiyle ic organlari parcalanan kadinlarin yasadigi (aslinda yasayamadigi) hindistan'da icat edilen kulot.

icimizde toplu tecavuzun ne oldugunu bilmeyen varmis. keske, kadin olarak, ben de bilmek zorunda kalmasaydim.
  • ne kadar ucuz malzemeler lan. burada yapmaya kalksan sadece gps 250 lira.

buyrun tartışmayı başlatmak istiyorum. biz de olsa tecavüze uğrayana: "neden anti tecavüz külodu giymemiş, demek ki o da istiyor" derler mi?
  • külodu bilimadamları değil, bir kadın kendi kendine icat etmiş.
    bir kadın düşünün ki artık ne yaşıyorsa ve/veya ne görüyorsa böyle bir icat yapacak hale geliyor.
  • saniyorum benzeri hindistanli veya pakistanli bir doktor tarafindan icat edilmistir birkac sene once (bu detaydan cok eminim degilim). don degil, ancak vajinanin icine yerlestirilen bir tampon gibi bir seydir. tamponun ici dislidir. suca tesebbus eden pipisini koparmadan ordan cikaramaz kendini. ya... insanlar fezaya cikarken, 3. dunya ulkelerinin boyle seyler icat etmek zorunda kalmasi ne tuhaf degil mi? lol olay yine hindistan'da geciyor.
  • nobel alsa şaşırmam. helal olsun!
    kadın dayanışması yaşatır.
  • iğrenç esprilere konu olan külot tabi böyle bir külot icat edilmesine yol açan biz insanlar.acaba espriler mi daha iğrenç yoksa biz insanlar mı ?.
hesabın var mı? giriş yap