şükela:  tümü | bugün
 • bir ilaç firmasıdır. işe alımlar için hyatt regency oteli secer.
 • bilimsel araştırmalara canavar gibi destek veren, eşşek yüküyle para harcayan ve bu yönüyle gönlümde taht kuran karizmatik ilaç firması.
 • bilimsel araştırmalara canavar gibi destek veren, herhangi bir üründe .ötü sıkıya gelince anında o ürünü tanıtan mümessillerini işten çıkaran ilaç firması
 • istanbul ofislerinin santralı bir tam gün boyunca cevap vermeyebilendir.

  ayıp yahu, koca ilaç firmasısınız, kimse santral bozuk mu fark etmedi mi.. ya da bizle konusmak mı istemiyorsunuz
 • tez yazım aşamasında zihnimi geliştirmiş, daha geniş düşünmemi sağlamış ilaç firması. ab müktesebatı çerçevesinde hakim durumu kötüye kullanabilmek için her türlü yöntemi denemiş, her türlü boşluktan istifade etmeye çalışmış fakat avrupa komisyonu tarafından köşeye sıkıştırılmış firma.

  ab'de prensip olarak jenerik firmaların* markete girebilmesi ve paralel ihracatçıların lisans alabilmesi için orijinal ürünü referans göstermesi gerekiyor. astrazeneca jenerik ürünler markete giremesin diye orijinal ürünlerinin pazarlama yetkisini bazı üye devletlerde kayıttan düşürmüş. astrazeneca'nın akıl edemediği şey ise bir üye devlette pazarlama yetkisi olmamasına rağmen avrupa birliği hatta avrupa ekonomik alanında bulunan herhangi başka devlette o ürünle ilgili pazarlama yetkisinin bulunması jenerik firmaların referans göstermesi için yeterli oluyor.
 • istanbul levent yapı kredi plaza da yeralan ilaç firmasıdır.

  çalışanları her gün kullandıkları ve göz aşinalığı olan asansördeki diğer insanlara günaydın yada iyi çalışmalar bile demezler.
 • medical science liaison konumuna yaptığım başvuruyu geri çevirmiş şirket.

  uds'den 90'ı bosuna mı aldık yigenler.

  ben de sizin ilaçlarınızı yazarsam.
 • bugünden itibaren ticari iskonto oranını deva ilaç firması ile beraber sıfırlamış olan şirkettir.
  eczaneden %30 - %20 iskonto ile alan devlete eczacının ilaç ve üzerine para vermesi anlamında bir harekettir.
  bu firmanın ilaçlarını kullanan hastaların yakın zamanda eczanelerden elimizde yok cevabı alması kaçınılmaz görünüyor. eczacılar devletten ya da ilaç firmalarından zengin olmadığına göre bundan sonrasında maalesef hastalar kendi başlarına kalmıştır.
hesabın var mı? giriş yap