• doğrulanmamış ama iddia edilene göre ateşle oynayan bir ablanın müessibi olduğu kavga.

ateşle oynayan derken mesleği gereği ateşli silahlar kullanan iki erkekten bahsediyorum.
  • videonun sonunda görünen orospunun, rahat tavırlarıyla dikkat çektiği kavga.

yalnız polisler ve askerler bu tip konularda milletin karısına, kızına salça olmayı çok severler. kolluk kuvveti olmanın getirdiği küçük dünyaları ben yarattım havaları onları bu konularda her zaman rahat davranmaya sevketmiştir ama işte bu sefer birbirlerine denk gelmişler olay bu.

sanmıyorum ama umarım bu olay diğer polis ve askerlere ders olur.

edit: imla.
  • batıda threesome bizde mutual killers.
  • dün ilk duruşması görülen kavga. iddianame ve ilk ifadeler için,

https://www.memurlar.net/…uebbet-hapis-istendi.html
  • ölen polis, hapiste çürüyen eski astsubay fakat hayatında hiçbir değişiklik olmayan kadın. meslekten ihraç olmuş fakat yargı kararıyla geri dönmüş.
  • zaten astsubaylarin vs sivil hayatta silaha sarilmalarina da bayılıyorum, askeriye sanıyorlar her yeri herkesi de asker.
  • mahkeme kararı haberine göre 10 sene ceza almış. bir üye hakim de muhalefet şerhi koymuş: tekrarı muhakkak olan saldırı altındayken görevi gereği taşıdığı tabanca ile orantılı şekilde kendini savunmuş cezaya yer yok diyerek.

haber
hesabın var mı? giriş yap