• edit:1 piç yavrusu yazdığım için eleştiren yazar. insanlara layık oldukları şekilde hitap etme gibi bir huyum vardır. gerisi seni ilgilendirmiyor.
    edit:2 olayın üzerinden 9 ay geçmiş ben yeni gördüğüm için paylaştım.
    edit:3 istediğim şekilde başlık açma ve entry yazma hakkına sahibim. rahatsız olanlar için mis gibi engelleme butonu var.
    edit:4 (bkz: turiq) arkadaşın gönderdiği linki de ekliyelim
    tık

beyin yerine saman taşıdıklarını düşündüğüm iki piç yavrusudur. safiye gibi bunların gerekli cezayı görmeleri elzemdir. bunlar gibilere hedef göstermek yeterlidir. ağızlarından salya aka aka görevlerini ifa ederler.

o annesine küfür ettiğiniz adam sayesinde böyle özgürce böğürüyorsunuz. kansız, şerefsiz çomarlar. cimer dahil lütfen şikayet edelim.
    olayın duyurulduğu sosyal medya hesabı ve iki döl israfı
  • analarını atalarını ingiliz yunan askerleri sikmesin diye ülkeyi kurtaran adamın anasına küfür eden iki adet şerefsizi içeren video.

....
    işgaldeki hali sakın unutma,
    atatürk'e dil uzatma sebepsiz.
    sen anandan yine çıkardın amma,
    baban kimdi bilemezdin şerefsiz.
  • atamızı tanısalar kendilerinden,

zübeyde anamızı tanısalar insanlıklarından utanırlardı!
  • mevcut koşullar altında bitleri kanlanan vatan hainlerinden ikisidir. bunlar sadece mustafa kemal paşa ve annesi hanımefendiyi değil, bu vatanı, halkımızı ve bayrağımızı da sevmiyorlar.
  • yazıklar olsun.

(bkz: siyasetin zehirlediği beyinsizler)
  • muhtemelen tarikat yurtlarında şeyhler tarafından tecavüze uğrayarak atatürk'ten soğutulmuş, 2 adet amipin hezeyan videosu. acil olarak tutuklanmalılar.
  • görüntüler eski diye hatırlıyorum. bu şahıslara küfür etmek manasız vatandaşlıktan çıkarılmaları gerek.
  • babaları belirsiz olan tiplerin bok yeme eylemi.
  • ben sana bok demem,
    boklar duyar ar eder.
    bir zerren düşse boka,
    onu da mundar eder.

tanrı senin hamurunu
    necasetle yoğurmuş,
    anan seni s.ç.r iken
    yanlışlıkla doğurmuş.

üstat bu şiiri sanki, bu iki embesil için yazmış.
  • bir yazar arkadas vatandasliktan cikarilmalilar yazmis.

bu serefsizleri vatandasliktan cikarmak onlar icin oduldur. gider bir avrupa ulkesine siginirlar, fikir ozgurlugumu kisitladilar, gorusumu belirttigim icin vatansiz kaldim vs derler.. bir sekilde kapagi atacak bir ozgurlukcu(!) ulke bulurlar.

bunlarin guzelce yargilanip, on senelerce icerde yatirilmasi gerekir...

tanim: hapis ozlemi yasayan iki ibnenin, yasadigi ulkenin kurucusuna kufretmesi olayidir.
hesabın var mı? giriş yap