• çocuk yaştaki kızları oğlanları içermedikçe mühim değildir.
  • babası belli değil dedin olmadı. her gittiği yerde genç kız sunarlarmış dedin olmadı. diktatör dedin olmadı. toprak kabul etmedi, üstüne beton blok koydular dedin olmadı. yahudi dedin olmadı.
    ne uydurursan uydur, olmuyor olmadı.

edit: yanlış anlaşılmasın. itirazımız bu desteksiz, delilsiz iddialara. insan, fikirleriyle, yarattıklarıyla, eserleriyle, insanlığa katkısıyla, insani değerleri yükseltmesiyle değerlendirilir. özel hayatı, özel seçimleri, tercihleri bizi ilgilendirmez. bir kişinin cinsel hayatı hiç kimsenin ilgi alanı olmamalı.
  • zamaninda churchill hakkinda da cikan iddia.
    kendisine hatirlatildiginda cevabi;
    - "ben ulkeyi kicimla yonetmiyorum." olmustur.
  • önce rıza nur kimdir bir araştırın. hatıralarını yazdığı kitaba bir göz atın. ruh sağlığının yerinde olup olmadığına bakıp, referans göstermenin doğru olup olmadığına karar verin.

dincilerin, inandıklarını iddia ettikleri görüşler ile tamamen zıt düşünen bir adamı kaynak gösterip, sırf atatürk'ü kötüleyebilmek için yazdıklarını doğru görmeleri nasıl bir ezikliktir sorarım size? çamur at izi kalsın.

biraz empati yapın. bir tanıdığınız da sizin hakkınızda olmadık şeyler yazsa kabul eder misiniz? yoksa kanıt ya da başka kaynaklar sunulmasını bekler misiniz?

kadir mısıroğlu'nun da bu şahsın yazdıklarını kullanması tesadüf değildir.
  • ister eşcinsel olsun, ister doğuştan siyah olup sonradan operasyonla beyaz olmuş olsun ya da hepsini geçtim uzaylı olsun şahsım adına farketmeyecek durumdur. bir rahat bırakın lan adamı!
  • bir insanı cinsel yöneliminden, alışkanlıklarından, hayattan beklentilerinden bağımsız sevemiyorsanız, kusura bakmayın da hiç sevmeseniz daha iyi be kardeşim demek istediğim bir konu.

sevmeyenlerini geçtim de, buradan sevenlerine sesleniyorum, bir adamın yatakta ne yaptığı, hayatta sizin için neler yaptığını değiştiriyor mu? bir insanı sevmeniz için erkekse kadınla, kadınsa erkekle mi yatıyor olması lazım illa ki, karşı cinsine mi aşık olması lazım? "ama"lı sevgi olmaz, "benim x'im öyle şey yapmaz" diyen sevgi olmaz.
    sevdiğiniz biri pekala inançsız olabilir, biseksüel olabilir, alkolü çok sevebilir, tıpkı bunların hiçbiri olamayacağı gibi.
    sevgiden anladığınız her neyse onu değiştirin, çünkü gerçek sevgi, minnet, hayranlık, artık ne derseniz, bu değil.
  • çok ehemmiyetli bir konudur, hatta ülkemiz için en mühim konudur denebilir,
    şayet bilinenin aksi olduğu ortaya çıkarsa mazallah ingilizler fransızlar italyanlar ruslar ve yunanlılar terk ettikleri anadolu toprakları üzerinde tekrar hak iddia edecek, iş bankası ve ziraat bankası kapatılıp geliri duyün-u umumiyeye devredilecek, açılan şeker fabrikaları kapatılacak, hilafet geri gelecek, izmir iktisat kongresi ve kararları geçersiz kılınacak, herkes yeniden fes giyip süpürge tohumu yemeye başlayacakmış.
  • pedofiliye doğru olmadığı kesin.

pedofili olanların izinden giden koyunlar tarafından da pek sevillmez zaten kendisi.
hesabın var mı? giriş yap