• bi zamanlar fanatıgı oldugum hatun, yazılarını takıp ederdım sonra kız ıshı buyuttu takıp edılemez boyuta soktu kendını napalım yanı (bkz: nereye kadar)
  • evlenmemek konusunda ki sabit fikrimi deldirecek derecede ileride yaşan bi insan.
    ama bilmiyom o benle evlenir mi?
  • aktüel'de köşesi war, röpurtaj yapıyor, ayrıca bi ara atv ana haberlerinde kendisine bi bölüm ayırmışlardı, eline kamera alıp, dengesiz keşmekeşler peşinde koşardı, sildiler tabi.
  • radyodaki programi baska yerde yok nedeniyle 14-16 gibi abuk bir saate alinan ki$i.
  • ayça şen, "kadınlar mizah yapamaz, yaparsa da bi boka benzemez.." gibisinden kafamda oluşmuş bir tabuyu, kökünden silip atmış bir übermenschdir.zekidir, hazırcevaptır, esprilidir ve ilk öncüllerden bağımsız olmayarak bana göre huri seviyesinde de güzeldir.durduğu ve geldiği yeri sallamaz tavırları ile coolluk ta sensei seviyesine ulaşmış, sayfalarca yalakalanma ihtiyacı ile yanıp kavrulmama sebebiyet vermiştir.
    sözlükte yazar olsun gibi manyakça bir dileğim vardır.
  • kil oldugum bi sahis, her tarafindan yapmaciklik akiyor bence
  • türkiye'nin en iyi telefon işletmeni. telsim ünlülerin sesleriyle "aradiginiz kisiye ulasilamiyor, lutfen daha sonra tekrar deneyiniz" dedirtme hizmetinde ona da yer verecekmis.
  • numberone'daki programının başında bu gün size sepultra, metallica, gunsnroses ve daha bi ton abuk subuk metal, rock grubu sayan ama geveze'liği yüzünden hiçbirini çalmayan ama dinlemesi keyifli vj, dj.
  • yanlarım ağrıyor kitabıyla gözümde iice yücelen insan,ölesine yazıo istediini hiç kasmadan, radyoda da süper artık bisürü djin yaptığı telefonda işletme işinin bulucusu ve en ii uygulayanı çünkü çirkeflik ruhunda war... yeni kitabını ve ünlülerle yaptığı sohbet sonrası izlenimlerini pek sevmiorum ama gene genede köpekler gibi seviorum ulan seni ayça!
  • bir zamanlar kopekler gibi seviyordum, buyur evlilik cuzdani evleniyoruz dese, "ne zaman?" diye sorardim, kara sevdaydi benimkisi ve fakat farkettim ki her tarafindan yapmaciklik akiyormus bu kizin.gozlerim acildi, hatayi gordum.artik yeni platonigim seda sayandir.
    dobra kadin.
hesabın var mı? giriş yap