• balerin olmadan öyle gibi davranma durumuna da verilebilecek ad.örnegin :

- turgutcan,bu hafta kugu golu'nde sahne alicam.ayrica kendime yeni puant'lar aldim.ne dersin ?
    - birak bu balerin ayaklarini nurcan...
  • kimligi belirsiz cesedin, ayaklarina bakarak mesleginin balerinlik oldugunu hataya yer birakmayacak sekilde belirlenmesine ve veri tabanindan kayip balerinler arasinda bir arama yapilmasina on ayak olurlar.

mutematiyen csiseyretmekten, kafayi yedim. her yerde olasi kanit ariyorum.
  • cocukluk hayalimdi balerin olmak.
    (bkz: #39451605)

su yasima kadar hayatimda ilk defa nereden estiyse "neye benziyor bu balerinlerin ayaklari?" diye merak edesim ve arastirasim geldi.

su ve suna benzer fotograflari gordukten sonra "haciaa, herseyin hayirlisi yeaa" lafina daha bir icten inandim:

balerin ayaklari +18

+18 seksi balerin ayaklari icin bakiniz:

sadece puantlarin icinde guzel duran ayaklardir.
  • oğlunu kızını baleye vermek istemeyen babaların kutsal bilgi kaynağı bulunmuştur
  • baleye kurban verilen uzuvlar.

estetik bir dans için estetiğinden vazgeçilmiş, araçlaştırılmış ayaklar.

bir insanın içindeki tutku mudur yoksa anasının babasının hırsı mıdır acaba ona bu tercihi yaptıran?

bale, son derece dişi görünümlü fakat eşşek gibi patriarki kokan bi sanat benim için.

ayakların deforme edilmesi pahasına bunun yapılmasını da sado mazo bir eylem olarak görüyorum.

bale aşkıyla yanan yazarlar, durumu sçıklarsa çok memnun olurum.
  • smeagol'un eski baletlerden oldugunu ogrenmemle ufkumu iki katina cikaran baslik.
  • sokakta yürürken muhakak gözünüze takılan ayaklar.
    kapalı ayakkabı giymeleri bir şey değiştirmez,nitekim klasik bale egitimi almış kişi bacak ve ayaklarını hep dışa dönük olarak tutmaya alışmıştır.düz yolda yürürken bile paytak bir görünüm arzeder yürüyüşleri,bu sebepten gözler takılır bu yürüyüşün sahibinin ayaklarına.
  • (bkz: puant)
  • çağla şıkel gibi 2 bacak açıp gösteri yapmayı balerinlik olarak niteleyip nazik ve narin parmacıklarına özel ilgi gösterenlerin maruz kalmayacakları bir durumdur.ama herkeste de anormallik olacak diye bir şey söz konusu değildir.
hesabın var mı? giriş yap