hesabın var mı? giriş yap

 • hakan'ın kafasını vurduğunda duyduk di mi turabi'yi ve gördük di mi kancık nadya'nın gülüşünü.

  iki adet net orostopol olan show programı. görüntü çok net.

 • yillar önce tgrtdeki bir saka programinin kurbani olmuş insan.. ama muhtesem bir sakaydi.. hatirladikca hala kahkaha atarim.. şimdi efendim şu şafak karaman tarzi ünlüleri evine gidelim bakalim ortamlari nasildir programlarinin bir tanesini cekiorlar hesapta.. çakma tabi.. işte harun anlatiyor...

  "bu odayi da kücük bir studyo haline getirdim kayitlarimi burada yapiyorum"

  o sirada kapi caliniyor tin tin gidiyor harun kapiyi acmaya

  "harun abi istediin 1.5 adanayi getirdim abi.. 3 e kadar gider dedin televizyoncular saat 3 abi" diyip konuya direk giriyor.. televizyoncu abla da "aa harun bey az once vejeteryan... siz?" falan derken harun kolcak kip kirmizi oldu arkadas.. hatta ne kirmizisi adam alenen hulk lasmaya yesil olmaya basladi "ben istemedim böyle bişi ya" demesine firsat kalmadan kapidaki sopar "abi bu da 3 milyon dünkü iskender siparisinden bozuk kalmadiydi sonra gonderin dedigin para" diye ekledi..

  ben tv karsisinda yere yuvarlanmisken harun kolcak adana ile servisi getiren adamin kafasina vurmadan evvel bereket soylediler kamera sakasini..

 • bitcoinden çıkanların euro almasıyla euronun yükseleceğini zannedenleri gösteren başlıktır. bunun tek sebebi finansal okuryazarlığın olmaması.

  dün abd tüfesi beklenenden düşük geldi. fed son toplantılarında enflasyonun istenen hızda düşmediğini belirterek faiz artırım hızını düşürmüyordu. bu ayki verinin düşük gelmesi, fed'in faiz artırım hızında yavaşlamaya gidebileceğine işaret etti. dolayısıyla dolar bir miktar zayıfladı. euronun artmasının tek sebebi bu. ileride fed faiz indirimine başlayıp ecb biraz daha geç indirir ve enflasyonu kontrol altına alabilirse euro daha da değerlenir. yıllar sonra da bir zamanlar dolar eurodan değerliydi diye anlatılır.

 • nedense devamini okuyayim rezilligine deginilmemis aciklama.

  ha bi de neymis entryleri teknik bir aksaklik yuzunden silemedik. ondan dolayi dakikada 2 tane silebiliyoruz. ay kiyamam serverlarin uf mu oldu .s..s.s.s ayda milyonlarca request alan site dayanamadi oyle mi?

  (bkz: biz de bunu yedik)

 • ulaşım için metrobüs'ü kullanıp, kirada oturan, arkadaşlarından sigara otlanan ve parasızlıktan yakınan bir çok insanın elinde en son teknoloji vepahalı telefonları görmek acınası bir durumdur. (bkz: özenti olmak)

 • arkadaşlar ben maçtaydım.

  bıçak fırlatılması gibi bir durum yok.

  bıçağı çeken bizzat bursaspor'lu josue.

  ibreti alem için maç iptal edilip, finale fenerbahçe çıkartılmalı.

 • f klavye hakkında bir başka yanlış anlayış da: "q klavye dilimize uygun değil o yüzden diğer toplumlardan geride kalıyoruz".

  oğlum q klavye hiçbir dile uygun değil zaten. anlatmadılar mı size? q klavye dile uygunluk gözeterek değil, tam tersine ingilizce'de sık kullanılan harfler daktiloda aynı anda birbirine çarpıp takılmasın diye uzak dursun diye tasarlanmış, "yavaş olsun" diye. ingilizce'ye uygun klavye q klavye değil dvorak klavye.

  amerikalı da biliyor "dilimizi daha hızlı yazacağımız bir klavye olsa çok süper oluruz lan" demeyi ama kalkıp dvorak'ı zorlamıyor standart haline getirmiyor. niye? çünkü benim gibi sorgulayabilen bi kafaya sahip: (bkz: #27901261)