hesabın var mı? giriş yap

 • dalgalı saçlarıyla çimlerde size doğru koşan 2,5 yaşında tatlı bir kızınız olabilme ihtimali. bir gün sahip olursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. inş herkes bu duyguyu yaşar.

 • sovyetler birliği'nin 1948-49 seneleri arası 11 ay sürdürdüğü, berlin'i kontrol altına almak ve batı ittifakına gözdağı vermek için şehirdeki her türlü karayolu ve demiryolu bağlantısını kesme işlemine giriştiği olay... başrol (bkz: stalin) bu olay neyin artmasına vesile oldu? (bkz: soğuk savaş) eşittir gerginlik.

 • kız değil erkektir haber kaynaklarında sorumsuzca 2 adı açıkça belirtilip soyadı kısaltılmaktadır. saçları ve tırnakları bakımsızlıktan uzamıştır. teyzesi olacak kamuran isimli bir psikopat tarafından çöp evin kilitli bir odasına hapsedilmiştir. yaşadıklarının amerikan true crime hikayelerinden farkı yoktur.

  edit:başlık düzeltilmiş kız ibaresi çocuk ile değiştirilmiştir.

 • ilkokul caglarinda istemeden karsi ciktigim duzen*. hayatimin gectigi duvar tarafinda gordugum paltolari kaldirirdim yerden iyilik olsun diye. kendim diye soylemiyorum cok iyi ve yakisikli bir insandim yedimde. bu hiyerarsinin bir diger boyutu da sinifa gec gelen agir abilerin tavridir. bunlarin bir kismi paltosunu yollatir elden ele (?); "as sunuu" der bir de. asma da siksin gotunu sabah sabah. bir guzel hallolurdu. daha sosyalist olansa gelir, bir tane paltoyu cikartip rastgele bir siraya attiktan sonra kendi paltosunu asardi. bunun disinda guclu olsun olmasin uyuz olduklarinizin paltolarini dirsekten baski uygulamak suretiyle kopcasini kopartip yere dusurebilirdiniz de. kardesimden biliyorum simdiki gencler mango ve turevi buyuk posetler goturup icine koyuyorlar, onu da bir sekilde siranin altina sokuyorlar. devir degisti, e tabii celik de degisti.

 • sabah sol gözüm şiş ve hafif ağrıyla uyandığım için doğrulayabileceğim durum. muhtemelen sıcaklık değişimiyle ilgilidir.

  ayrıca bu açık bir darbe girişimidir. seçimle başa geleni ağrıyla göndermek istiyorlar. eski türkiye bunlardan çok çekti.

  başkanlık sistemi olsaydı yaşamazdık bunları. 400'ü verip kurtulalım derim.

  ha bir de unutmadan; paralleel yapı.

 • usenmedim okudum, ivir zivir. hakkaten hayatimin 10dakikasi bosa gitti. neyse takildigim tek cumle, "gordum ki burdakiler psikopat degil, tipki benim gibi normal insanlar" yazmis eleman. lan memleketini birakmissin, ucubelerin arasina bilmedigin bir yere gitmissin, kadinlarin cariye olarak alinmasini savunmussun, hakedenin kafasini kesiyolar sadece falan demissin, senden ala psikopat mi olur ha ha.