• eşcinsel görüp eşcinselliğe, sigara görüp sigaraya, içki görüp içmeye özeniyorsunuz. nasıl kendini bulamamış bireylersiniz, anlamıyorum ki...
  • profesör görüp bilime özenen yok .nedense herkes alkole, sigaraya, eşcinselliğe vırta zırta özeniyor.biz ona özenmek demiyoruz arkadaş,içinizde dingillik var televizyonda görünce dışa vurasınız geliyor.
  • behzat ç. hayranları alkole özenmiyorlar. keşke ona özenseler. bu diziyi izledikçe kendilerini karısı tarafından terk edilen, kızını kaybetmiş, asi bir başkomiser zannediyorlar. hareketleri falan değişiyor hepsinin. sürekli birbirlerine "saçma sapan konuşma la" deyip neşet ertaş dinliyorlar. sonra metro girişinde polis üzerlerini arayınca ekşi sözlük'e gelip sinir krizi geçiriyorlar. bu alkolik olmaktan daha tehlikeli bir durum.
  • saçma sapan şeyler düşünme, kendine gel, bol bol bira iç
  • siyasetçilerin yalana, netflixin eşcinselliğe, reklamların endüstriyel şekere/gdo'lu besinlere, ekşi sözlükteki bazı yazar ve konuların gerizekalılığa özendirmesi gibi bir şey mi bu?

çözüm basit: yükleme, izleme, açma, okuma
  • "netflix'e abone olarak önce dibini dövdüren, daha sonra swinger'a bulaşan genç şimdi de behzat ç. dizisi yüzünden bağımlısı olduğu alkol batağında yaşam mücadelesi veriyor."
    halbuki eli o "aç" düğmesine gitmese hanımıyla oturup çay içecekti.
    hayat seçimlerden ibarettir genşler, akıllı olun.
  • katılmıyorum. ben ne zaman izlesem kendimi seccadede namaz kılarken buluyorum. tekbir çekiyorum. oruca niyetleniyorum.
  • behzat ç. cinayet büro amiridir aynı zamanda. dizide sürekli ceset de görüyoruz. bu durumda şunu da diyebilmemiz lazım; behzat ç.'nin cinayete özendiriyor olması

hatta ben bir iki bölümde dekolteli meme gördüm afedersiniz. o yüzden diyorum ki; behzat ç.'nin memeye özendiriyor olması

sonuçta bulan var bulamayan var... swh
  • behzat ç. ile biraya özeniyorsan lucifer’e hiç bulaşma dediğim. her bölümde adam başı 3 şişe viski bitiyor.

ülke resmen bunalımdan çıkamayan ergen gibi. nereye çeksen oraya gidecek gibi her şeyden etkileniyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap