• painmiss - dısarı cıkıyom bişiy isteyen var mı ?
    katilonur - abi bana kısa winston ama box olmıycak yoksa alma bişiy
    pinhead - banada bi camel alsana
    ares - abi bide vişne suyu alsana bea kalmadı
    painmiss - e para ?
    hepsi bir agızdan - gelince veririiiiz
    painmiss - aazıma da alıym mı gelince !

şeklinde gelişir
  • parayi emdirme modu..
  • nedense şaşmaz bir şekilde coca cola istenir, hatta özellikle de belirtilir "pepsi varsa alma coca cola varsa al" diye dip not verilir. çikolata, gofret, cips gibi yükte hafif pahada ağır, sağlık ve dişler için zararlı ne var ne yoksa o da ısmarlanır yanında. bir kişinin de meyve ısmarladığını, yulaflı müesli al diye tembih ettiğini görmedim, duymadım.
  • "dostluk, barış, kardeşlik istiyorum" şeklinde espri yapanlar vardır bu tip sorulara ...
  • disarinin "yurtdisi" olmasi halinde istenen seylerin duty free 'den alinmasi kuvvetle muhtemeldir.
  • can ev arkadası, yar ev arkadası tipi ev arkadasının sarfedeceği soru cümlesi. genelde ayın 7'sini 8'ine baglayan gece soylenir.
  • bi donem ben tuvalete gidiyorum bishi istiyen var mı geyiginin gelishtirilmesine sebebiyet vermish somuru cumlecigi
  • -geri gelme bi daha
  • kazara sorulmuş yada alışılagelmiş talihsiz sorudur. zira hep bişey isteyen vardır öyle ki istekler yazılır o derece artabilir. en temizi sessiz sedasız çıkmaktır. daha kötüsü yemek yerken yer misin? diye sormaktır ki bu kişiyi açlıkla karşı karşıya bırakabilir. allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin bu hiçbirşeye benzemez.
  • yurt veya öğrenci evi ortamlarında sorulduğu vakit genellikle birileri peşinize takılır..

-ben dışarı çıkıyorum bir şey isteyen var mı?
    -ben de geliyim yau, iki hava alırız*...
    -iyi hadi madem, börekçide çay içeriz..
    (başka biri)-ben de geliyim ya, sıkıldım
    -eh hadi...
hesabın var mı? giriş yap