• sabah gene aklıma gelen çocuk. bir nesli harcadın arkadas.
  • zannedersem cevresinde hic x-men veya ghostbusters izleyen arkadasi olmamasinin talihsizligini yasamis cocuk. lastikle ellere tutusturulmus dal parcalarindan pence yaparak wolverine triplerine girmek, cantayi proton tabancasi niyetine sirta takip kalemligi de tuzak diyerekten saga sola hunharca firlatarak hayalet avlamak varken pokemon olup ucmaya niyetlenmek aslinda dram dolu bir deneyimdir. hani atlamadan once birisi arkadan "seni sectim pikachu!" diye bagirmadiysa, oyle durduk yere atlayacak pokemon da yoktu ki? psyduck haric.

peter olup heidi'yle birlikte sut kecilerinin arasinda cilgin atacak yillara da yetisememis kendisi. :'((
  • sol framede görüp,yine atladı diye korktuğum cocuk.tarihe gecti kerata
  • tam ash ve charizard iyi bir ikili oldu diye sevinirken hevesimizi kursagimizda koyan mal cocuk.
  • şu an 19 yaşında olan süper kahraman.. ne işle meşgul acaba..
  • pokemon'u yasaklatması yetmemiş gibi, o salak kazadan ölmeden kurtularak apaçi olan gereksiz. vatana millete hayrı dokunmayacağı çocukluğundan belliydi...

ula bak! sabah sabah atar gider yaptığım konuya gel...
  • kendisini görünce akp'den milletvekili adayı olduğunu sandıgim renkli kişilik...
  • ömür boyu televizyondan uzak olması gereken kişi yada poke topuna hapsedip okyanusa atılası insan.
  • en sevdiğim çizgi film olan pokemon'un sayesinde bozuk para gibi harcandığı veled-i zina. hayır yani sabah kalkıp nasıl bi heyecanla izliyordum onu kimseler bilmez bunu. lisede bile izleyeme devam etmiştim aynı heyecanla. ha şimdi kazık kadar oldum, geldim 28 yaşıma amma hala yutup'tan açar izlerim yine heyecanla. ilk bölümlerdeki dublaj tam bir rezalet olsa da sizi çık siviyirim pikiminlir.

hem, o değil de charizard tam bir afeti devran olmuş, ortalığı kasıp kavuracak iken yapılacak şey miydi bu çocuk?
    bir neslin hayallerini çaldın resmen. umarım mutlusundur.
  • zevkimizi yarım bırakandır.
hesabın var mı? giriş yap