• inmek gerçekten abes ama çıkılabilir. insan yoruluyor bir kat çıkmak için kaç merdiven geçmek lazım bir düşünün.
    not: evet şişman ve gözlüklüyüm.
  • binanın mimarisindeki sıkıntı, merdivenlerin güvensiz, asansörün güvenli gelmesi. en azından benim olduğum binadaki 1. katta yaşayanların kullanma nedenini kendimce böyle rasyonalize ediyorum. bazen aidat nedeniyle yararlanmadığı hizmetin parasını ödediğini düşünme ya da elinde çok eşya olması gibi vs. vs.
  • dönüş yolunda bir üst kata asansör ile çıkacak insan modelidir.
  • herhangi bir rahatsızlığı yok ise,rahatsızın tekidir.

not: rahatsızlık kötü bir şey değildir. ben de rahatsızım bazen , sıkıntı yok ?
  • ayağı kırık olması sebebiyle mecburiyetten bu eyleme başvurmak zorunda olan insan modeli

not: ukteydim doldum arkasından bir çok entry ile şenlendim...
  • işyerlerinde bu olayı genel müdür ve yönetim kurulu tayfası yapar genelde. hayatta merdiven çıkarken göremezsiniz adamları. tek işleri asansörledir. ya merdiven kullanma eğitimi almamışlar ya da asansör bize bir mesaj vermek istiyor ama anlamadım.
  • iki adım yürürse veya merdiven inerse bizim millet çok zorlanır. belki 10 gram falan verir. ne me lazım. avm lerin, çarşının, pazarın en yakınına park etme hastalığı ve aman çok yürümeyelim rahatsızlığı ile paralel durumdur.
  • asansörün yön tuşlarını doğru kullanıyorsa istediğini yapsın aq...

yıl olmuş 2017 halen asansör kullanmasını bilmeyenler var, bilmeyenler için tekrar edeyim; arkadaşlar, hangi yöne gidecekseniz o yöne basacaksınız, aşağı inecekseniz aşağı, yukarı çıkacaksanız yukarı!!!

herif aşağı inecek ne olur ne olmaz diye yukarıya da basmış, asansör durmuş nereye diye soruyor, sanki keçiören-ulus dolmuşu amk, nereden baksan rezillik...
hesabın var mı? giriş yap