• bugün itibariyle askılığı kırdı hayvan.

150 lira çöpe gitti.

böyle bir başlık olsun ki deneyimsiz kedi sahipleri başlarına neler gelebileceğini görüp ona göre önlem alsınlar.
  • televizyonumu kırdı davar sürüsü. bir dana da netbookumun içine isedi. gitti güzelim alet
  • kocama çok eskiden hediye gelen değeri yaklaşık 10 binleri bulan antika el yapımı bir vazoyu götüyle ittirmek suretiyle kırdı.adam hala ben o vazoyu satacaktım az daha değerlenmesini bekliyordum der.
  • trafoya girmek ve secimin anasini aglatmak
  • sizi terk ederek kalbinizi kırmasın da maddi şeyler gelir geçer.
  • eşime aldığım kar küresini kırmıştı bir kez.

çok da üzülmüştü yavrum. ne bilsin o ışıklı şarkılı şeyin onun oyuncağı olmadığını?

başka da bir zararı olmadı. soylu bir ingiliz beyefendisi kendisi.

soğuk nevale.
  • iki gece önce buraya televizyon yazabilirdim. ama şans yüzüme güldü *

canavar gözümün önünde koşup kafa attı televizyon gözümün önünde depremde sallanan uzun binalar gibi gitti geldi ama düşmedi. aslan parçası biraz daha büyüsün indirir ama onu da. o zaman editlerim :d
  • çok buyuk sayılmaz, yeni telefonumun camını kırdı. canı sağolsun :)
  • akçakocaya kedimi almaya giderken biraz hızlı gidiyordum öndeki arabaya tosladim 3500 liraya mal oldu. en büyük maddi hasar bu bide manevi var ohooooo.
  • bir litrelik bardagı devirip içindeki suyu playstation koluna dökmek suretiyle ps4 kolu.
    onun dışında pek bir zarar ziyanlık durumları yok agzını yüzünü yediklerimin.

(bkz: üç kediyle yaşamak/@vampir)
hesabın var mı? giriş yap