• güldüy güldüy show çocuklarının filmi olacak. fragman insanı tatlı bir tebessüm ettiriyor.
  • anılarda kalmış bir türkiye masalı.

seyredin seyrettirin
    unuttuğumuz değerleri naif bir dokunuşla hatırlatıyor.
  • ilk gün gidip izlediğim sıcacık film. (bkz: berat efe parlar) ve (bkz: esat polat güler) harika oynamış, diğer çocuklarda öyle tabii, yolları açık olsun.
  • oğlumla izledim bugün. aile, dostluk, fedakarlık, yardımseverlik gibi unutulmaya başlanmış değerleri çok güzel ele almışlar. çocuk oyuncular da harikaydı. sıkılmadan izledim.
  • bugün çocuklarımla birlikte izlediğim film. karışık duygudurumuma uygun, gülme ve özellikle ağlama ihtiyacımı tatmin etmiş, çocukları da gayet güzel eğlendirmiş bir film oldu. salon da özellikle çocuklar tarafından doldurulmuştu.

ancak fragmanda neredeyse filmde geçen her espriyi yayınlamış, başından sonuna özet geçmişler. fragmanı izlememiş olsaydım keşke dedirtti, en ufak bir ters köşe yok. eğlendirmek istediğiniz bir çocuk yoksa gereksiz, çocukla izlemek için dozunda.
  • kızımın da ilk sinema deneyimi olan film. beklentiyi çok düşük tuttuğum için midir bilmem ama hiç sıkılmadım, kah gülüp kah duygulanıp bitirdik filmi. kızım da çok beğendi. yeni nesil çocuklarda pek bulunmayan paylaşma, fedakarlık ve en önemlisi azim kavramlarını çok iyi yerleştirmişler. tom ve jerryyi aşamayan, kovalamaca sahnesinden ve kaliteli görsel efektlerden başka numarası olmayan hollywood animasyonlarına daha önce iyi ki götürmemişim.

tabi ki çocuklarla şaheserler yaratan iran sineması kalitesinde değil, ayrıca her olayı da önceden tahmin etmek çok kolay. hatta kekeme kıza yardım ettiği sahnede film bitse çok daha iyi olurdu ama filmi izlerken hiç sıkılmıyorsunuz. komiklik dozunda, başta iftarlık gazoz filmindeki oyunculuğunu da çok beğendiğim uşak olmak üzere tüm çocuklar çok iyi iş çıkarmış, büyüklerden de tiyatro ve dublaj üstadı sezai aydın oynuyor.

büyükler için anca televizyon karşısında vakit doldurmak için izlenecek, 5 yaşından büyük çocuklar içinse kesinlikle tavsiye edeceğim bir film olmuş.

bir de unutmadan, yine ve yeniden: çağdaş ozan barış manço, kaç nesil seninle büyüyor, büyüdükten sonra da seni dinliyor. sen ne büyük bir adammışsın.
  • vizyona girdiği ilk haftada box office türkiye listesine 1. sıradan giriş yaparak en çok izlenen film olmuş.

https://instagram.com/p/bheuthnn2_d/
  • cocuk oyuncularin harika bir iş çıkardığı film.
    helal olsun size çocuklar.
    kolonya cumhuriyetçileri ile recep ivedikcilere film nasıl yapılır diye izletmek lazım.
    çocuk oyuncular harika, senaryo harika, diyaloglar mükemmel.
    filmin en kötüleri ise yetişkinlerdi.
    klasik olacak ama kâh güldük kâh eğlendik ama hiç sıkılmadan seyrettik.
    tavsiye ederim, çocuklarınızı gönül rahatlığıyla götürebilirsiniz.
  • ben bu filme bayıldım.
    çocukları götürdüm ve mecburen girdim filme ama en çok ben eğlendim. çok güzel bir aile filmi olmuş.
  • çok tatlı ve nitelikli bir filmdi. yiğenimi götürdüm, sıkılırım diye düşünürken en çok gülen ve duygulanan ben oldum. çok beğendim vizyondan kalkmadan gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap