• cahil ve eğitimsizleri bugüne kadar insanlar anadolunun saf ve asude insanları olarak görürlerdi, ama şimdi işler değişti! cahilleri şımarttığında toplum için büyük bir tehdit yığını haline geldiğini herkes yavaştan anlamaya başladı ,dayıların ortamı terk etmesi çok cool bi hareketti bu arada link
    edit: twitterda denk geldiğim bir bomba video, başlık açmak istemedim ama dayının isyanını görmenizi isterim link
  • güldürmüş aynı zamanda gülerken düşündürmüştür. benim oğlan da öğretmen ama mal diye devam edecek gibi bir havası olan yaşasın tayyip nidaları atan insanoğluna benzer mahlukat içeren acayip bir video.
  • hahaha, bundan sonra tavrım budur

tanım: iq seviyesinin düşmesini istemeyen ve cahillerle aynı havayı solumak istemeyen dayılardır.

edit: " sorun cahil olman değil, kendini âlim sanman" (sadi şirazi)
  • inanılmaz yerinde tepkidir. türkiye'de eğitimsiz insanlara bu tip tepkiler verilmesi hususunda geç kalınmıştır. tepki verilmedikçe cesaret kazanan ve kendini her konuda haklı gören bir cahil ordusu oluşmuştur. verilmesi gereken doğru tepki budur. cahille sohbeti kesmeli, sözünün değersiz olduğu suratına söylenmelidir. ayrıca zamanında aysun kayacı'ya yapılan haksızlığı da tekrar hatırlara getirmiştir.
  • -bizim çocuk da öğretmen
  • ortamları bu şekilde cahillere terkederek cesaretlendirdik.

lan bi siktirgit deselerdi daha mantıklı olurdu. bir daha mikrofon gördüğünde 1 km etrafından dolaşırdı.
  • dayıların hareketi klas. artık yapılması gereken bu.

dayılar ortamı terk ettiğinde, arkalarından onların kafası çalışmıyor dedi. muhabir, öğretmenmiş onlar deyince iyice sıvayıp, benim çocuk da öğretmen dedi.

inşallah, öğretmen çocuğun da seni bu cehaletin ve kokuşmuş özgüveninle zik gibi bırakıp gider bir gün de anlarsın ne mal olduğunu.

edit: tabii cehalet okumakla da geçmiyor.
    en büyük ispatı, bu çıkar telefonunu akımını başlatanın öğretim görevlisi olmasıdır.
  • dayı değil türkiye cumhuriyeti'nin yetiştirdiği aslan gibi öğretmenlerdir.
  • böyle böyle uzaklaşacaksın bu tiplerden ve bu tipler de sabah akşam oturup kendi kendilerine dünya liderlerini konuşup , ekonominin şahlandığından bahsedecekler.

sonra da halk ekmekten sıraya girip , bedava belediye otobüsü saatini geçirmeden eve gidip önce esra erol izleyecekler sonra da atv haber ile devam edecekler.
  • +niye herkes tepki gösterdi abi size?
    -şimdi onlara bakma onların kafası çalışmıyor.
    +öğretmenmiş ama onlar...kafa pek çalışmıyor ama herhal?
    -öğretmen olsun, bizim çocuk da öğretmen.

müthiş diyalog ile biten röportaj.

kafaları çalışmadığını iddia ettiği kişilerle aynı meslektaş olan oğlun la? oğlunu da beğenmiyorsan senin fikrini kim beğenecek.
hesabın var mı? giriş yap