• ilk kez dizi yonetiyormus. lakin hic de oyle bir izlenim birakmadi. ucurum'da cok basarili bir dunya kurdugunu dusunuyorum. yolu bereketli olsun!
  • karadayı'nın yönetmeni, başarılı işler çıkaran insan.
  • bazı yönetmenler gibi ünlü kadınlarla beraber olup playboy imajı vermeden başarılı duruşunu koruyacağını umut ettiğimiz gelecek vaat eden genç yönetmendir.
  • 1982 gaziantep doğumlu müthiş adam. genç yaşına rağmen çemberimde gül oya , güz yangını , menekşe ile halil, kavak yelleri , yol arkadaşım gibi dizilerde çalışmış halihazırda ezel'in 2. yönetmenidir.

melisa sözen ve suzan aksoy'a yer verdiği iade-i ziyaret gibi güzel bir kısa filmin de sahibidir. linkten izlenebilir.

http://www.benimsinemalarim.com/…ade-i-ziyaret.html
  • yeni sezonda uçurum adlı diziyi yönetecektir.
  • başarılı yönetmen iyi insan. gülüşünden etkilenmemek mümkün değildir karadayı ezel ve uçurumdan sonra imzasını attığı her işin müptelası olacağımızdan eminim. yolu açık olsun...
  • tanım: yönetmen
    (bkz: ilk ve son) dizisinden geliyorum.
    jenerik vs. izlemeyi sevmeyen bir toplumun üyesi olarak, bölüm sonunda ismini tesadüfen görmek gülümsetti.
    eğer ki bu sektörden biriyle ilişki yaşamak deseler, kesinlikle kendisiyle olurdum.
    sebebine gelirsek, oyuncular sahneye elbette kendi yorumlarını katıyorlar fakat yönetmenin istekleri de oldukça önemli. senaryoda da mimik detayı yok sonuçta. tamamen yönetmen yorumu bu işler.
    (bkz: hayat şarkısı) dizisinde, kerim ve hülya'nın aşkına bizi inandıran yine kendisidir. özellikle arka planda, bıçak sırtı çalan sahne*
    bu yorumu aslında o zamanlar yazmalıydım, fakat bu güne kısmetmiş.
    iyi dileklere hiç ihtiyacı yok, yolu açık olsun...
  • sektörde bir işi yükseltebilme yeteneği olan nadir yönetmenlerden.
  • bugün çok sevdiğim bir hocam tarafından kendisine benzetildim. sima veya yaptığımız iş açısından değil. ruhumuzu, karakterimizi, hayata karşı duruşumuzu benzettiğini söyledi. ne yapacağımı bilemedim. o saniyeye kadar adını bile duymadığın birine benzetilmek garip bir his. üstelik onun yaptığı ve çalıştığı birçok işi izlemiş olmama rağmen haberim bile yoktu kendisinden. ınstagram'dan kendisine 'seni tanımak istiyorum yiğidim, mutlaka ara beni' yazsam ne kadar absürt kaçar acaba. shsgajsjdkskksks
  • [(bkz: hayat sarkisi)4980192]
hesabın var mı? giriş yap