• suleyman soylu'nun aciklamalarinin inandiricilik seviyesi nedense cok dusuk benim gozumde.

adam belki hakli, sonucta elinde devlet olanaklari var biliyordur da herseyi.

ama kendisini gorunce hep aklima demokrat parti baskaniyken rte'ye yonelik ettigi laflar geliyor. ondan sonra da yaptiklari.

sonra bir anda sozlerinin degeri yitiyor.
  • seçim öncesi olur oyle hep gelir o ciddi tehditler.
  • çok acaip şeyler olmakta demiş lan resmen.

(bkz: pathetic)
  • zatı muhterem şu cümleyi kurmuş;

--- spoiler ---

saat 6'da, 7'de, 8'de işini bırakan, birileriyle oturup akşam sohbetleri yapan, dünyayı kurtaran, türkiye'yi kurtaran bir halimiz yok. biz hamal gibi çalışıyoruz. gecenin ikisine, üçüne kadar çalışıyoruz ve bunu yapmak zorundayız.

--- spoiler ---

gazeteciler hapiste, öğrenciler ve mezunlar işsiz, askerler şehit oluyor, fiyatlar cep yakıyor. keşke sen de 3'e 4'e kadar değil de, edebinle adabınla 5'e kadar çalışsan da bunlar başımıza gelmese. en azından bazıları gelmese. bu insanları sevenlerin, sevip oy verenlerin, sevip savunanların ilimini irfanını, okuduğu mektebi sikeyim.
  • cografyamizda hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oluyor manasina cikan aciklama.
  • içişleri bakanı böyle bir açıklama yapamaz.

içişleri bakanı anca şu şekilde açıklama yapabilir:

" ciddi bir problem vardı ama çözdük"

bu açıklama anca panik yaratır. ve devlet adamları böyle bilgileri bildiğinden, panik yaratacak açıklamalar yapmazlar.
  • hiçbir şey olmasa bile kesinlikle ciddi birşeyler oldu.
  • çocukca :) çok şey biliyorum ama söyleyemem tripleri.

bu ulke icin en ciddi tehdit sizsiniz bea boyle vizyonsuz, omurgasiz, populist politikacilar.
  • "31 aralık 2016 dan beri istanbulda patlama olmuyor." diye de eklemiştir. çok hayra yormadım durduk yere gelen bu açıklamayı.
  • ben bu sahneyi daha önce görmüştüm .

hiper optik basküler dondurucu çalismayacak . kankasiyla birlikte ugrasacaklar piller falan ..

kızı öpen elemanı da imamoğlu oynayacak galiba...
hesabın var mı? giriş yap