• türkiye'yi adres seçeneklerinden çıkarmalarının sebebini öğrenmek için kendilerine bir mail attım. aldığım cevap:

--- spoiler ---

thanks for reaching out. unfortunately we are temporarily no longer shipping non-paypal orders to turkey due to the high rate of fraudulent credit card use that stems from the country. sorry about that. we’re hoping to reintegrate it back into our shipping lineup as soon as we can ensure both your, and our own, security on every purchase.

ıf you have a paypal account, try making an order and checking out via paypal express. all transactions processed through paypal directly are secure, so our fraud system won’t block your country from being a shipping option. let us know if there’s anything else we can help with and have a great day!
    --- spoiler ---

özetle, vatanımızın yürekli gençleri dbrand'i dolandırdığı için ülkemizi seçeneklerden çıkarmışlar. paypal üzerinden halen ödeme kabul ediyorlar allahtan, hemen kendime ve nişanlıma birer skin siparişi verdim. beni bu ülkeye mecbur bırakanlar için de iki üç küfür etmeyi ihmal etmedim.
  • harika telefon, tablet ve taşınabilir cihaz skinleri*** yapan firma. skin dizaynları cihaza bire bir oturacak şekilde hesaplanarak yapılmış ve gösterimde render yerine gerçek fotoğraflar kullanılmış. desteklediği ürün sayısı şimdilik fazla olmasa bile sunduğu seçeneklere bakılacak olursa cihaz desteği artacak gibi gözüküyor. 3 dolarlık* kargo bedeli ise geldiği yere (kanada) bakılacak olursa neredeyse bedava.

www.drbrand.com

ps: iphone'lara en iyi siyah deri, nexuslara siyah karbon gidiyor. s4'lere malesef pek iyi gitmemiş. nexus 5'im için arkaya ahşap, kenarlara ve öne siyah deri efektli olanlarından almayı düşünüyorum, kahrolsun bağzı kılıflar!
  • sony sopayi* gosterince ps5 icin cikarttiklari "darkplates" isimli urunu web sayfalarindan kaldirmislardi. simdi ikinci versionuna gecmisler ve original ps5 kapaklarinin sivri uclarini kesip yuvarlatmislar. bir de fan vent ve orta kisima led lightstrip eklemisler.

sony en bastan yapmasi gerektigi seyleri yapmadig icini guzel troll'leniyor:

https://dbrand.com/shop/special-edition/ps5

dbrand reddit aciklamasi:
    https://www.reddit.com/…lates_are_dead_thanks_sony/
  • türkiye gönderisi vardır. hatta ücretsiz de vardır. çok şükeladır. 1 haftada gelir. 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir. overlok makinesi ayağınıza geldi.
  • stop 045
    vote nov 03
    ifadelerini içeren skinleri üreten müthiş firma, alın aldırın.

bu da konunun arkasında durduklarını gösteren cevap.
  • özellikle yakın zamanda çıkan siyah kamuflaj kaplaması çok şükeladır. ayrıca telefonun ekran hariç ön ve arka camında kırık olanlara tavsiye edilir cam değiştirmek yerine. türkiye gönderisi yoktur bu arada
  • iphone 7 için camo skin bugün elime ulaştı takması biraz uğraştırdı ama çok iyi uydu. içinden iki tane çıktı diğerini isteyene 50tl'ye gönderirim özelden ulaşınız.
  • daha once bunun taklidi olan (bkz: papscover) kullanmistim, simdi bir tane de bunlardan siparis verdim, krismis var cnm biraz gec yollariz dedi ok dedim.

gelsin bakalim arada kalite farki varmiymis yazarim buraya.
  • ürünlerinin (özellikle macbook) ne kadar süre dayandığını ve darbeye karşı herhangi bir dayanıklılığı olup olmadığını merak ettiğim kılıf (sticker) üreticisidir. konu hakkında bilgisi/deneyimi olan arkadaşların yeşillendirmesi dileğiyle
  • ps5 icin matte black kapaklar cikartmis. sony dava acmaz umarim adamlara. cok harika duruyor. ps5 henuz bulamadim ama sony'nin dava acip durdurtma ihtimaline karsi kaptim bir tane.

https://www.theverge.com/…n-sale-dbrand-sue-us-sony
hesabın var mı? giriş yap