şükela:  tümü | bugün
 • fiyatları özel hastaneler göz önüne alındığında çok makul. muayene ücretsiz. ufak tefek şeylere de pek para yazmıyorlar. diğer büyük tedavilerde de fiyatlar fena değil.
  bunun dışında tasarımı, temizliği ve titizliği on numara. gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. kibar ve anlayışlılar. 10/8 puan (bahçeşehir şubesi adına konuşum)
 • bahçeşehir şubesi içerisinde dis hastalıkları tedavisi yapıldığı iddia edilen bir ticarethane. muayeneye gittiğimde hiçbir problemi olmayan dişime özensizce ve çabuk çabuk dolgu yapıp gönderdiler. memnun kalmadığım için ilerde yapılan işi kanıtlayabilmek adına fatura almak istedim "sistem arızalı" dediler. sonrasında ağrımayan dişim ağrır hale geldi. dentopia'dan uzak durunuz.
 • ataşehir şubesi için konuşacak olursak; açılalı 6 hafta olmuş ve bu nedenle de özel indirim yapıyorlar. fiyatlar gayet uygun, resepsiyondan tutun, doktoruna, başhekimine kadar hepsi son derece sıcakkanlı ve güleryüzlü. şu ana kadar diştaşı temizliği ve çene cerrahisi ile 20’lik gömülü diş çekimi yaptırdım. birkaç gün sonra da implant taktıracağım. şu ana kadar bana yapılan işlemlerde de son derece başarılılardı. özellikle çene cerrahım eda kaya’dan inanılmaz memnun kaldım. eli çok hafif, hiçbir şey hissettirmedi dişimi çekerken. diş tedavisi için buraya gitmeyi düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
 • ataşehir şubesi hızlı, temiz ve uygun fiyatlı.
  sadece diş temizliği ve altı aylık kontrole gittiğimden operasyon kalitesini bilemeyeceğim.
 • acıbadem şubesinden uzak durmanız gerekir.
  eşimin tek bir diş ağrısı için gittik ve 6 çürük var dediler. bu çürükler için dolgu yapıldıktan sonra gece plağı yapacağız ondan sonra da temizliğini yaparız dediler. biz bir tanesini yaptıralım gerisini sonra yaptırırız dediğimizde 2 tanesini hemen yapmamız gerekiyor yoksa ağrınız azalmaz dendi. biz de tamam dedik. bu arada röntgen de çekildi ve çürükleri teyit ettiler. fakat dolgu yapıldıktan 1 ay sonra aynı diş yine problem çıkarttı. bunun üzerine tekrar gittiğimizde dolgu kurtarmamış galiba kanal tedavisi yapmamız gerekiyor, gözden kaçırmışız gibi bir laf edildi. fakat durumdan kıllandığımız için röntgenimizi de alıp başka bir diş hekimine gittik. röntgenden sadece 1 adet çürüğünüz var, kanal tedavisine falan ihtiyacınız yok dişleriniz sağlıklı dedi. yaptıkları dolgunun da altına o dolguyu tutan malzemeden çok minik koydukları için dişteki ağrı ve sızıyı giderememişler. 2.dolguyu neden yapmış dediğimizde de; bu dolgu yapılan dişin yan yüzeyine çok az bir dolgu yapılmış fakat bunu normalde tek dolgu olarak saymaları gerekir. ek ücret gereksiz olmuş dendi. o gün güvenip de tamam hepsini yaptıralım desek sağlam dişleri de oyacaklardı. bu yüzden de gitmeden önce tekrar bir düşünmenizi öneririm. kesinlikle tavsiye etmediğim bir yer. olan paranıza ve dişlerinize olur.