• iki gündür rahat yatmamı sağlayan alet. bir haftadır ısırmadık yer bırakmayan sivriler, sorarım nerdesiniz.

(bkz: savaş mı istiyorsun kamon)
  • üzerinde karasineklerde de etkili yazmasına rağmen, prize takılı olan bir tanesinin hemen 1,5 metre ilerisinde bir adet karasineğin şu an durduğu alet.
  • raid'in üzerinde ışık olan elektrolikitler bir işe yaramıyordu. arkadaş tavsiyesi üzerine denedim. üç gündür kullanıyorum. odada tek bir vızıltı bile duymadım.
    sivrilere ölüüüüüüüm yaşasın tellioğulları
  • bu gece test etme şerefine nail olduk. herhangi bir işe yaramadığı gibi sineklerin üzerini pist olarak kullandığı, yorulduklarında dinlenme amaçlı konma konaklama yaptıkları elektrolikittir.
  • bir işe yaramayan hede. sivrisinekler taşşak geçiyor resmen. üstelik eczacıbaşı sanki minik bir şirketmiş gibi bu ürünleri değiştirmiş. eskiden bu ürünlerde anahtar varmış kapatıp açıyormuşsun. yenisini alınca da üstündeki anahtardan kapatıp açabilirsiniz, açıldığında kırmızı bir ışık yanar diyor ama bakıyorum bakıyorum ne ışık var ne anahtar. meğerse bu şirket ürünü değiştirmiş ama kutusunu değiştirmemiş. böyle de sikimsonik alet.
  • prizde unutulmaması gereken alet. fena ısınıyor. hafif bir ilaç kokusu da var. yine de işe yarıyor. kullanmaya başladığımdandır sinek sesi duymadım.
  • fişe takıldıktan 10 dakika sonra üzerinde yumurta pişirmenin mümkün olduğu alet.
  • sinekleri kendine çeken elektrolikit.
  • kapıyı pencereyi aç yat.. hiç inandırıcı gelmiyordu ta ki deneyene kadar. 1 aydır kullanıyorum acayip etkili... ortada ne sivrisinek ne bişey. yatmadan 30 dk. önce takıyorum sabah prizden çekiyorum. cidden harika bi ürün. diğer muadillerini denemedim lakin denemeye de gerekyok artık. harika sivrisinek kovucu.
  • yillardir kullandigim raid markasindan sonra deneyip memnun kalmadigim urun. bu entry'i bu abuk saatte girmemin sebebi. cunku sivrisinekler cirit atiyor ve beni uyutmadilar. bir urun bu kadar mi calismaz? hicbir ise yaramiyor. en guzeli raid'in tabletleri.
hesabın var mı? giriş yap