13868 entry daha
  • sen tam bir orospu çocuğusun.
  • bence artık bana ulaşmalısın. zamanı gelmedi mi yahu?
  • seni çok seviyorum be.kendimden çok değer verdiğim ilk kadınsın senin mutluluğun herşeyden önemli şu hayatımda senin bir gülüşün , bana dokunman , gözlerimin içine bakman , başını omzuma koyman okadar degerli ki her anı... kelimelerle ifade edemiyorum.ben sadece senden önce aşık olduğumu falan sanmışım.

edit:dün gece aşık olduğum kadın için yazdığım bu yazıyı kendisi okudu ve çok duygulandı teşekkürler sözlük <3
  • o kadar gerçekçi hayal ediyorum ki seni acaba bir gün tanışabilecek miyiz? tanışırsak yakınlaşabilecek miyiz?
  • sen hep mutlu ol isterdim sevgilim yine istiyorum.

bildiğim tüm yollarla.

küçük bir çocuğu mutlu ederken,
    elimden geleni yapıp işimde başarılı olmaya çalışırken,
    sever miydin bilmediğim irmik helvasını kavururken,
    kabrini en sevdiğin kolonya ile silerken,
    her gelişimde bir beyaz gül getirip,
    çiçeklerinin solmuşlarını ayıklarken,

ruhunu okurdum sevgilim, şimdi ruhuna okurken,

sebep olduğum tüm güzellikler
    sen mutlu ol diye.
  • güle güle kuzuş, tatlış ve bal. bana kattığın her şey için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. umarım ki çok ama çok mutlu olursun. her şeyin en iyisini hak ediyorsun. yolun ve bahtın hep açık olsun. hoşça kal.
  • neden sen. neden bir başkası değil.

şirler pençe i kahrımdan olurken lerzan
    beni bir gözleri ahuya zebun etti felek

1. selim
  • sosyal ağ hesabına görüştüğün kişi ile fotoğraf koymaya cesaret etmişsin sonunda. diğer seçenekler gider diye, ailem laf eder diye düşünmeden. sanıyorum karşına hep bahsettiğin "öyle biri" çıkmış. mutluluklar.
  • yıllar önce
    bana son konuşmasını yapıyormuş meğer.
    yanımızda dev bir ağaç var. konuşmaya başladı. masaya uzanan dallardan bir yaprak koparıp verdi. o gün aldığım itiraflarım'ın arasına koymuştum. güldük hatta.
    sonra gitti evlendi işte.
    haa ona sesleniyorduk değil mi.
    ömercim , o ağaç var ya umarım girer hayatına.
    hissetmeden ölmezsin umarım her dalını
    yavşak at kafası
  • kokunu çektikçe içime; şuradan bir yerden çıkıp gelecekmişsin gibi oluyorum.
43227 entry daha
hesabın var mı? giriş yap