• kucuk bi cocuk inci turbolu yatak neyse gamer gencler icin de bu koltuk o dur.
    gerci benim gamer arkadasim o parayi o koltuga verenin aklini sikiym diyor o ayri.
  • yaklasik 2 sene once aldigim dxracer koltugum ben ve kardesim tarafindan hunharca kullanilmasina ragmen sapasaglam durmaktadir. en ufak bi yerinde ne yirtik oldu ne de bi sorun. oldukca da rahat bi koltuktur.
    aldigim modeli digerlerine gore dusuktu hatta.

bunu simdi ben neden yazdim? cunku onceden defalarca koltuk degistirdim. hepsi dandik koltuklardi. o zamanlarda hem omurga sagligimdan oldum hem de konforumdan.

saatlerce vakit geciriyorsunuz sonucta koltuk onemli.
  • fiyatları altından hızlı tırmanan gaming koltuğu markası, karar verdiğimde 899du. alırken 999 oldu, bu hafta 1199 olmuş. acele edin alacaksaniz, paso deger kazaniyor..
  • bunu kullanmayan youtuber olamıyor galiba. youtuber olmanın ilk şartlarından olsa gerek.
  • sonunda sipariş vermek üzere olduğum koltuk. hem maddi ufak bir sorundan o olmasa da modele karar veremediğim için alamamıştım.

king series almaya karar verdim bi 4 serisini karşılaştırınca boyut farkı çok değil 3-4 cm fark ediyor. en büyük fark olan kısmı da 10 cm fark olan kısmı. ayarlanabilen kısımları ise birbirine çok yakın değerlerde.

teknoseyir'in incelemesini de izledim gerçekten en standart koltuk king serisi. çok ufak tefek, çok zayıf birisi değilseniz eğer king serisi en iyi olur gibi geliyor.

4 serinin karşılaştırmasını yan yana koydum buraya ekliyorum almak isteyenlere de yardımcı olacağını umarım.

http://i.imgur.com/fau6ila.png
  • derisi patır patır dökülen oyuncu sandalyesi.alınmamalı.
  • dxracer classic serisi fena terletiyor. alırken aklınızda bulunsun. ben terledim siz de terlemeyin.
  • açıkçası koltuk konusunda tartışabiliriz ancak bence oyun masası diye o masayı alanlarda 1 gr akıl yok.

o masa karbon fiber olsa ne olur, olmasa ne olur...
  • koltuk ve masa görmemiş adamı bu fiyatlarla iyi silkeliyolar, ha zaten adamlar bakıyor bu adam razer'in götüm gibi fare ve aksesuarlarına 500 lira veriyorsa bizim koltuğa masaya misli misli domalır diyor veriyor rengi veriyor çoşkuyu yapıyor fiyatı 1000 lira.

masam marka vermeyeyim her yerde bulabileceğiniz makam masası serisi diye geçen masalardan sırf 3 monitor(24 + 29 + 24) ve 2 adet 5" hoparlor olduğu için 200 x 90 fiyatı da 400 lira.

koltuğum gene marka vermeyeyim sırtımı ve kaba etlerimi tam saran gidip görüp oturup aldığım bir koltuk bunlardan kat kat iyi üstelik bunun çeyreği fiyatınaydı 1-2 sene önce hadi bugün yarısı olsun.

ki koltuk konusunda bugün değiştirmek istesem ya ofiste oturduğum koltuğu almak isterim ki 300-400 lira bi fiyatı var ya da 1000 lira ve üstüne çıkacak olsam alacağım tek koltuk var o da malesef marka vereceğim nurus'un me too serisi sebebi de baş sırt ve oturulan bölümün ayrı ayrı ayarlanıp sonra beraber hareket ettirilebilmesi, siz koltuğa değil koltuk size uyuyor yani.

[www.nurus.com.tr/tr/calisma-koltuklari/me-too linkini] vereyim de birinin beline götüne bi faydamız dokunur belki.
hesabın var mı? giriş yap