• erkeğe bakıyorsun ya tek montu vardır ya da diğeri eskidiği için yenisini almıştır. bütün kışı tek montla geçirir. ayakkabımın rengine uysun diye mont almaz.
    kadına bakıyorsun en az beş altı tane montu vardır. kombin yapar, çantasının rengine uydurur, siyah var beyazı da olsun der çeşit çeşit mont alır. bütün kışı rengarenk geçirir.
    erkeğin durumunu özetleyen bir görsel
    görsel
  • bir mont 2000 lira olunca moda yönümüzden çok nurettin nebati yönümüz ortaya çıkıyor.*
  • bi tane kaşe kabanım bi tane de komünist montum var, 5 yıldır ikisiyle idare ediyorum. işe giderken kaşe kabanımı giyiyorum. bakkala giderken, kızlarla takılırken falan da komünist montumu giyiyorum.
  • montum bile yok
  • o sırada her kombine yetecek kadar ayrı montu olan ben.
  • tek montla 4. kışını geçiren benim umurumda olmayan durumdur. bu ekonomi ile bir 5 kış daha geçireceğiz gibi.
  • erkek adamın 1 montu 2 tane de pantolonu olduğu için gayet normal olan durumdur.
  • 12 yaşına basıp lgs'ye hazırlanmaya başlayan montumla birlikte gülümseyerek okuduğumuz tespit.
  • demek ki o kadar uyumlu giyiniyoruz ve mantık alışverişi yapıyoruz ki, tek montla bu iş bitiyor...

şaka şaka, en az 2 mont olması lazım. montun da kıyafetlerimiz gibi yıkanması lazım. aksi halde, tüm kışı bir montla ve yıkanmadan geçiren adamların etrafa saldığı yeşil dumanlı kokuyu hepimiz alıyoruz...
  • erkek adam tek montla kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.

devlet bahçesiz.
hesabın var mı? giriş yap