• the marriage ref'te jerry seinfeld'e bi cevap verip, butun studyoyu dumura ugratip kahkahaya bogmus hatun.

eva longoria evlilikte erkeklerin eslerinin istedigi fiziksel degisiklikleri yapmalari gerektigini savunuyordu, mesela top sakal birakmak gibi. ondan sonra seinfeld dondu 'so if tony wants you to become bald, would you do that?' diye eva longoria'ya karsi atak yapti.

eva longoria'nin ise cevabi suydu: 'bald where?'

seinfeld aldigi cevap karsisinda hem sasirdi, hem guldu. sonra ceketini ilikledi, koltugundan kalkip, konuklara tesekkur edip programdan ayriliyomus moduna girdi.

hazircevap hatunlari seviyorum, ama bu eva longoria var ya, fettanlik filan konularinda o hollywood'daki narinlerden kac tanesini cebinden cikarir gibime geliyor.
  • yahu tamam siradan bir tipi var, boyu güdük, ne bileyim kocaman bir gülüsü var ki bunlar dandik eyvallah.. ama allaskina bir kadin gösterin bana su akdenize bir kisrak basi gibi uzanan yurdumuzda bu kadin gibi alimli baksin.. bu kadin gibi bakislari ile kaynatsin icinizi..

kadinin yegane hadisesi bence inanilmaz cekici bakislara sahip olmasi. tek kaşını kaldirip erkegin tüm benligini hapseden bir batinin kotu kalpli cadisi resmen..

benim üzüldügüm nokta, kadinlarin hala erkeklerin sadece güzellige prim verdiklerini düsünmeleri.. yani angelina'yi, nicole'ü, ne bileyim efendim, margaret thatcher i sanki güzellikleri icin seviyoruz da.. işve diye bir kelime var arkadas, bunu ogrenelim.. oyle makyajla da, loreal sayesinde edinilebilen bir şey degil bu işve..

velhasil milli basketbol takimi olarak kocasini parkeye 2 kere gomdumuz bu kadin dünyadaki en işveli kadin oldugu icin cümle alem tarafindan begenilmektedir. (bkz: edali isveli latin güzeli)
  • bu kadin az daha detroit pistons'u şampiyon yapiyordu... neydi o tony parker öyle... allahtan obi wan ginobili vardi...
  • nba'in yengesi. bir nevi demet şener.
  • taş hatun; ama çakıl taşı.. pek bir minik
  • kim ne derse desin makyajin cok yakistigi, minik ama havali, cazibesi tavan kadindir.
  • twitter'dan da boşandıklarını açıklamış.

artık parker soyadını terkediyor, başlık öksüz kalabilir.

http://twitter.com/…ongoria/status/4982762649948160
  • çarsaf kadar desperate housewives posterini origami teknikeriyle sadece onun yüzünü görecek sekilde katlayip masamin bas kösesine yerlestirdigim, kirk yillik sarisin sevici kisiligimi bir anda "esmer de var" olarak degistirmeme neden olan latin dilberi.

güzel yüzünü 2 yilligina l'oreal'e kiralamis, bunun için de 2 milyon dolar almistir. reklamlarin bir an önce güzel ülkemizin ekranlarina da gelmesini bekliyoruz.

yüzü için: http://tinypic.com/4gt6jq
    poposu için: http://tinypic.com/4gt6pg
  • şirinlik muskası, flashdisk misali cepte taşınası boyuna asılası, küçücük, minnacık, çok tatlı, enfes bir şeydir eva longoria. gülüşüyle adamı sersemleten bi varlıktır. cannes'daki revenge of the sith prömiyerinde izdiham yaratmıştır. tek kusuru gereksiz yere boy kompleksine kapılıp basketbolcu sevgili edinmesidir.
hesabın var mı? giriş yap