şükela:  tümü | bugün
  • dedesi osmanlı'nın son defterdarıymış zamanında.

(bkz: log)
  • gayet sempatik bir konusmaci. ahh ama neden direkt kagittan okuyosun soylediklerini... etkisiz olcak faruk, yapma iyi seyler soyluyosun. birazcik calissaydin ya evdeyken. tamam biliyoruz bel agrisi cekiyomussun ve ogle yemegi yemedin...oldu mu. bak herkes uyuyo. duygusal seyler soyluyosun, arkadaslarinin terorizme kurban gittigini soyluyosun... ama okuma be faruk konusur gibi yapsana, ogretmenlerin hic mi uyarmadi seniiiiiiii offff....
  • akici ve guzel bir ingilizce'si vardir. amerika'da ogretim gorevlisi olmuslugu da var. ancak biraz soguk bir insan bana sorarsaniz, konusmaya calistim bir davette, yanimdakiler de ayni fikre vardilar. esprituel, ancak soguk.
  • an itibari ile cnn de ermeni soykirimi iddialari hakkinda türkiyenin görüsünü açiklamakta olan kisi.
  • dışişleri bakanlığı müsteşarlarındandır. emekliliğinden sonra asam başkanı olmuştur. princeton university'den doktora sahibidir.
  • "ismet inönü and the political modernization of turkey" diye bir tezi vardır princeton'a. ismet inönü üzerine önemli kaynaklardandır.
  • bir de ikinci adı osman'dır sanırsam. faruk osman loğoğlu yani.
  • gecen hafta itibariyle, asam yönetim kurulu kendisini baskanlik gorevinden almistir.
  • an itibariyle ntv'de son derece sakin ve akil bir üslupla türkiye dış politikasındaki derinleşen çatlağı anlatmakta olan emekli diplomattır.
  • chp parti meclis üyesi olacakmış sanırım monşer. sakin üslubu güzel.