• muhtemelen müyap tarafından kapattırılmıştır. fizy'nin engellenmesiyle aklım başıma geldi. hemen gidip bir sürü albüm alacağım.
  • fizy bakımdayız.
    fizy * dakikalığına kapalıdır. yine de eğlenebilirsiniz.

ekranıyla karşılamıştır.tamamen internet girişini yasaklayıp,zamlı faturaları göndermeye devam etseler biz de kurtulsak onlar da rahatlasa.böyle yavaş yavaş yapmasınlar.yormasınlar kendilerini.
  • an itibariyle kapalı olmayan, "bakımdayız" uyarısıyla birlikte müzik aramaya izin vermeden doğrudan moods'a yönlendiren site. eski model bir beggin' çalıyor, neşemize neşe katıyor hala.

edit: şarkı standartmış demek. tekrar açınca yine aynı klip çıkıyor. herkese de aynısını gösteriyor zannımca.
  • kapatılması çok iyi olmuş müzik dinleme sitesi(ydi). artık ülkemiz kurtuldu, memleketimiz kalkındı, ortada başka hiçbir sorun kalmadı diyebiliriz.

edit: (bkz: ne haber)
  • internet sansürüne verilen son kurbanlardan.

eğer nedeni korsan müzik falan ise gidip bir koşu dinlemek istediğim şarkıların albümlerini alayım bari(!). bu mudur kapatmadaki mantık? ortada bir sorun varsa -ki ben olduğunu düşünmüyorum- onu görmezden gelip üzerini örtmek yerine, çözüm bulmaya çalışmak günah çünkü.

hakkaten yazık olmuş.
  • bas programcisinin sozluk icerisindeki erotik pozlarindan dolayi sansure ugramis olan site kimbilir orada neler yapti serefsiz. (bkz: huzursuz ve cuku sorunsali)
  • çalmakta olan listemin sesinin birden kesilmesiyle meraklandırmış, sonra binbir şekil yapıp çözüm bulamayınca sayfayı yenilemeyi denediğimde şoktan şoka koşmama sebep olmuş sitedir. artık şaşırmamak lazım gerçi, gün geçmiyor ki yeni bir can daha yasaklanmasın... dailymotion'ın da artık hayata titrek ve ürkek gözlerle bakması gerektiğini düşündürtmüş sitedir, son haliyle. hımpf.
  • internet sansürü, yasaklanma, ne isim verilirse artık, o allahın cezası sebeple yasaklanmış site.

bu yasaklanmalarla ilgili ilginç bir teori getirdi aklıma. stereomoods, fizy gibi sitelerin yasaklanmalarının altında yatan sebep hakikaten içeriklerin çeşitli yollarla indirilebilmesi mi (ki yüzlerce sitede bu durum böyledir), yoksa bu siteleri kullanırken işgal edilen bit değerlerinin türkiye geneline vurulduğunda ortaya çıkan sayıların büyüküğüyle bir ilgisi olabilir mi acaba?

matematiksel olarak bir kanıta dayandıramasam da, bana çok mantıklı geldi bir an?!
  • internetteki yasaklanma ve sansür olaylarının artık iyiden iyiye bokunun çıktığının son kanıtı.. hangi gerekçeyle kapatıldığını gerçekten merak ediyorum. sanki herkes fizy kapandı diye müzik marketlere akın edip, orjinal cd alacak..
  • last fm ve myspace gibi müzik için çok önem teşkil eden sitelerden sonra sanırım en vurucu darbelerden birisi de bu oldu. proxy sayesinde yine giriliyor, hatta burada yazılmadan önce haliyle farkında bile değildim ama iyice dns'lere proxy'lere mahkum olduk. gören de ahlak dışı şeyler sergileniyor sanar sitede. müzik bu sonuçta. ne alıp veremedikleri var şu tür sitelerde hala çözebilmiş değilim.
hesabın var mı? giriş yap