• avea ile işbirliğinde çıkarılması planlanan, galatasaray taraftarlarını hedefleyen gsm hizmeti, bir çeşit mvno.
    diğer örnekleri için;
    (bkz: trabzonsporcell)
    (bkz: fenercell)
  • 10 nisan'da tanıtımı yapılacağı açıklanan, galatasaray'ın avea altyapılı mobil telekomünikasyon servisi.

(bkz: gsmobile)
  • fljaslfjal kampanyası beni cezbeden operatör. zaten kampanyanın açıklamasını okuyunca fenerliler bile bu operatörü tercih edecekler.

işte o açıklama :

--------------
    lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

gasg

gasgas

kf;daskf;adks
    fls;adkf;akf
    tablo yapmak biraz daha zor

--------------

(bkz: http://www.gsmobile.com.tr/kampanyalar/)

edit: düzeltilmiş, nihayet birinin aklına gelmiş bu kadar reklam yapıyoruz saçma sapan bir site var diye düşünmek.
  • çağrı merkezinde ısrarla sanal operator olduklarını reddeden kişiler çalışır. biz bir sanal operator değiliz cümlesini bizzat işittim.

diğer operatorlerde yaşanmayacak şöyle bir durum söz konusudur.

ne olduklarını bilmemeleri, tarifelerinde yaptıkları şark kurnazlığı nedeniyle sinir etmiş, müşteri hizmetlerini aratmıştır. siz çok sinirliyken bile bekleme sırasında çalan galatasaray marşları tüm gerginliğinizi alır. karşınıza çıkan operatore sinirli bir modda şikatetinizi belirtmek yerine birden hepimiz kardeşiz modunda serdar eyilikten haber varmı, iyileştimi gibi sorular sormak istersiniz.
  • her galatasaraylının katılması gereken operatordur. 1905 dakika harca harca bitmiyor, geçiş yaptığım için heryöne 1200 dk konuşma verdiler ve bunu 4 aya bölerek 300dk yaptılar çok süper oldu. diğer operatörlerle konuşmak inan diğer operatörlerin kendileriyle konuşma ücretinden daha ucuz. hem pahalı olsa bile geçilmesi gerekir bence. futbolumuzun geleceği ve avrupa standartları için çok büyük bir gelir kaynağı...
  • turkcell altyapısıyla oluşturulsaydı saniye düşünmeden geçebilecek yüzbinlerce insan varken maalesef avea işbirliğiyle çıkıp kara kara düşündürmektedir. avea dandikliğinin yanında cazip kılan kampanyalar sadece gs mobile aboneleriyle yapılan görüşmeler için geçerli. kullanmak için en azından fenercell ile paslaşmasını bekliyorum zira galatasaraylı olmayanlarla konuşmamaya gayret etsem de başta eniştem, abim ve yakın arkadaşlarım olmak üzere dünya kadar fenerli tanıdığım var. beşiktaş'ın da operatörü olup, bir potada birleştirilirse o zaman daha fazla verim alınabileceğini düşünüyorum.

ne olursa olsun, 2. bir hat (kızla konuşma hattı) alırsam bu kesinlikle galatasaray mobile olacak. (şimdilik lazım değil)
  • "hadi 3 kuruş daha katkımız olsun, koskoca avea, yıllardır gsm sektöründe faaliyet gösteriyor, düzeltmişlerdir, sıkıntı yaşamayız" dedik ama yanıldık sanırım. hat açılalı 1 gün olmadan 2 temel sorunla karşıya karşıyayım. birincisi; tahmin edilebileceği gibi hat istanbul'un göbeğinde çekmiyor! zaman zaman "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" sesli mesajı çıkıyor. öte yandan 4 ay boyunca 3 saatlik ücretsiz konuşma verdi ama mesaj için kontör lazım olur düşüncesiyle kontör yükleme gafletine düştüm. ilk olarak, üye girişi yapmama rağmen ne gsmobile ne de avea'nın internet sitesi üzerinden kontör yükleyemedim. akabinde, hepsiburada.com'a başvurdum ama tahmin edilebileceği gibi ordan da bir sonuç alamadım. son çare müşteri hizmetlerini aradım, ististanız her adımda kredi kartıyla kontör yükleyebileceğimi söylemisine rağmen müşteri temsilcisi "hat üzerinize değil" gerekçesiyle işlemi gerçekleştirmedi.

çok güvenmiştim aslında gsmobile'a, yıllarca konuşamama, mesajlaşamama rağmen her zaman turkcell'i savunmuştum, maalesef haklı çıktım. şu durumda yapılabilecek tek şey kalıyor; söz konusu galatasaray ise gerisi teferruattır.
  • operatör numarası 0 905 olan sanal mobil sağlayıcısı.
  • ortalama 50tl olan tcell faturamı 12tl'ye düşürmeme ve kulübüme katkıda bulunmanın getirdiği iç huzurunu yaşatan cep telefonu servisi
hesabın var mı? giriş yap