şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aşk yakar isimli dizide meryem karakterini canlandıran pek şeker oyuncu.. gülüşü de sesi gibi çok güzel..
 • aşk yakar'da arz-ı endam eden, güzel sesli kız. 22 yaşında olduğunu güzel gözlerinin önünde bulundurursak, geleceği parlak demek iddialı olmaz...
 • ayhan akman'ın eşi. 2 de çocuğu var.
 • çok farkedilmese de t-max çay reklamlarında (bu bildiğimiz çay diyen kız), mitsubishi klima reklamlarında (soğuk senden korkmuyorum diyen kız) ve vodafone'un 2008 bahar reklamlarında (seni filmimde oynatayım diyen adamın numarasını yanlış numara diye sallamayan kız) oynamıştır.

  bu reklamlarda dikkat çektikten sonra da aşk yakar dizisinde boy göstermeye başladı.

  aslen izmitlidir. eskiden hereke'de kuryapı sahil sitesinde bir yazlıkları ve baba amerikan anne türk michael adında fırlama bir kuzeni vardı.

  zamanının meşhur nokia 3310 telefonunu ilk gördüğüm ve duman grubunun ismini ilk duyduğum kişidir.
 • kısa filmlerde rol almışlığı ve fotoğraf çekimlerine poz vermişliği de vardır. resmen sanatın ve sanatçının dostudur.
 • lityum adlı grubun çık hayatımdan şarkısına çektiği klipte boy gösteren genç oyuncuymuş.
 • aşk yakar dizisinden sonra geniş aile dizisinde yine bir liseliyi oynayacaktır.
 • aşk yakar dizisinde gördüm bu kızı ilk defa, o günden beridir de oynadığı reklamlarda, yeni dizi fragmanlarında, ne zaman görsem 'ne tatlı kız' tepkileri verirdim, ta ki geçtiğimiz haftasonu kendisini bozcaada'da görene dek. evet hoş bir kız, sevimli, tatlı,vs.. ama o şımarık hareketlerini gördükten sonra soğudum resmen kızdan. acaba dedim ben mi abartıyorum, kız ünlü falan diye, ben mi bilinçaltımda bir kıskançlık yarattım da, bana mı batıyor kızın hareketleri. hiç televizyon izlemeyen, kızı tanımayan bir arkadaşıma sordum, şu cevabı aldım: 'ya benim de dikkatimi çekti, ne şımarık bi kız bu, arkadaşın falan mı, niye sordun?'.
  burdan sesleniyorum bu kızcağıza, insanları soğutma kendinden. kumsalda amuda kalkmanın, küçük çocukların kum oyunlarına bulaşmanın, orda burda zır zır bağırmanın sana bi faydası yok. ha yok öyle eğleniyorsan da sen bilirsin, bana ne tabiki en nihayetinde...
 • lisedeydi henüz ve tiyatrocu olmak istiyordu. ancak daha öncesinden bale ile meşgul olmuştu ve dansa olan tutkusunu ilerleyen yıllarda kaybetmemişti. izmit şehir tiyatrosundaki modern dans çalışmalarına devam etti ve bir oditionu kaçınılmaz olarak geçerek koreografisini eray gitgelin yapmış olduğu "aşka dair" isimli bir modern dans gösterisinde yer aldı. o sıralar hala tiyatrocu olmak istediğini yineliyordu. ancak sürekli olarak dansa yönelmesi gerektiğini söylüyorduk bütün aşka dair ekibi. mimar sinan üniversitesinin modern dans bölümünü kazanarak hepimizi çok mutlu etti. şimdilerde reklamlarda ve dizilerde kendisi. biliyordum zaten böyle olacağını renklerinden bordosu olarak.
  oysa o birden fazla renktir ve o gün mordan çok biraz kırmızı olmuşsa size şımarıkmış gibi gelebilir.
 • kocaman gozleri ve normalden buyuk agziyla gonlumun buyuk agiz kontejaninda kendisine yer bulmus hanim kisi.