• beşiktaş anadolu lisesi'nde biraz önce kpss'ye, (evet kamu personeli seçme sınavı'na) başvurdu.

1) makyajsız hali ekranda gözüktüğünden nispeten uzak. özellikle göz altları çok çökmüş. ama yine de gözleri falan kocaman, süper gözüküyor.

2) boyu maksimum 1.65. kendime göre oranladım (kolay oldu zira bir önümdeydi 1 saat boyunca)

3) tütün sardı. sanırım göz altlarının sebebi de bu. benim bildiğim sarma tütün sigaradan bile beter zararlı. yapmasın bunu, yazıktır.

4) çok içten ve dışadönük.

5) orada yaklaşık 15 kişi falan vardı ve hiç kimse tanımadı sanırım benim dışımda. zaten giyimi tipi falan hiç öyle "ben ünlüyüm ben burdayım" gibi değildi.

6) genel bir şımarıklık yok gibiydi, sadece biraz sabırsızdı ama o ortamda gayet olağan. hatta hiç ünlü olmayıp gayet sıradan olan bir sürü insan ondan da çok şımarıktı, gereksiz sorun yarattı vs...
  • ayhan akman'ın eşi. 2 de çocuğu var.
  • cümbür cemaat ghettoda dj cam izlemeye gittiğimizde vestiyerde görünce yıkıldığım celebrityimsi... tvden gördüğüm kadarıyla bişeye benziyor sanıyordum canlı kanlı görünce hayal kırıklığına uğradım, şaka lan şaka mekandan ayrılıyolar diye geberdim üzüntüden. girdim içeri kendimi içkiye verdim, baktım o da dayanamamış geri gelmiş tatlı tatlı dans ediyor, tam aklını alıcak dans şovumdan önce cesaret topluyodum ki çekip gitti. ben de o sinirle bana meydan okuyan gavur kekoyu çok afedersiniz ama dansımla hırpaladım adeta, figürlerim bir kızılcık sopası gibi acı vermeye başlamıştı ki yerlere kapanıp tapınma hareketleri, ayağıma kapanıp bırakmamalar, güvercin taklaları falan bini bir para, dayanamadım kalk lan ayağa dememle kulağıma yanaşıp "i'm glad mlad....." bişeyler saçmalaması bir oldu, hemen hastırı çektim tabe.
    pek tatlıymış ama çeşke erken gitmeseydi de retro,electro, tecktonik harmanı dansımla elin gavurunu (ki madonnanın dansçısı dedikoduları falan vardı) nası dize getirdiğimi görüp hastam olsaydı, sonra da peşimden koşup dururdu çıkışta bi çorba içelim falan, gittiği isabet olmuş... ama yine de son bi şans veriyorum kendisine, yarın akşamki (10/11/2009) geniş ailedeki 2. reklam kuşağından sonra yanağımı deydircem ekrana öptün öptün, yoksa şansını kaybettin bebenk.
  • av mevsimi filminde canlandırdığı "ceylan" karakteriyle resmen yatarak para kazanmıştır...
  • yamulmuyorsam yaylabendin hemşin yaylarına klibinde görünen başına beyaz yazma bağlamış kişi kendisidir. google a sordum bilemedi. ama bence o.
  • çok farkedilmese de t-max çay reklamlarında (bu bildiğimiz çay diyen kız), mitsubishi klima reklamlarında (soğuk senden korkmuyorum diyen kız) ve vodafone'un 2008 bahar reklamlarında (seni filmimde oynatayım diyen adamın numarasını yanlış numara diye sallamayan kız) oynamıştır.

bu reklamlarda dikkat çektikten sonra da aşk yakar dizisinde boy göstermeye başladı.

aslen izmitlidir. eskiden hereke'de kuryapı sahil sitesinde bir yazlıkları ve baba amerikan anne türk michael adında fırlama bir kuzeni vardı.

zamanının meşhur nokia 3310 telefonunu ilk gördüğüm ve duman grubunun ismini ilk duyduğum kişidir.
  • 1987 doğumluymuş ama çok daha küçük duruyor. edit:1986 doğumluymuş kendisi.
  • geniş aile dizisinin biricik davşanıdır.
  • gizem tam bir sanatçı. oyuncu, müzisyen, balerin ve vokalisttir aynı zamanda. şu aralar berlin'de hem müzik yapıyor hem tiyatro. hem ders veriyor hem korodan koroya koşuyor. pek yoğun.
  • bugün radikal'de haberi çıkmış ne biçim de tatlı kız.

vay anasına dedim. kendisine başarılı keyifli bir yaşantı dilerim..
hesabın var mı? giriş yap