şükela:  tümü | bugün
 • ankara'daki en profesyonel araç kaplama ve renk değiştirme merkezi.
  websiteleri de şöyle;

  http://www.gmggarage.com/
 • daha çok lüks sınıf araçların renklerini folyo kaplama yöntemiyle değiştiren modifiyeci. buraya giden adamlarda pek normal değil. turuncu audi a6'lar, kırmızı mercedes e'ler, bmw 5'ler. siyahı beyazı anlarımda böyle arabalarda daha bi ilginç oluyor. ferrari'lere porsche'lere girmeyeceğim.
 • bir zamanlar ben de burada aracımı kaplatmayı düşünüyordum fakat sonradan arabayı satacağım diye vazgeçmiştim. sahibi çok iyi ve anlayışlı birisidir, kendisiyle bundan 1 seneden fazla süre önce tanışmıştım. o kadar işinin arasında bizle ilgilenmişti ve yaklaşık 2 saat dükkanda hem işlemleri göstermişti hem de detaylar, fiyatlar hakkında konuşmuştuk. ankara'nın bu konuda en profesyonel ve en kaliteli işçiliğini yapan yeridir, fiyatları da bununla orantılı olarak foliotech, folioplus ve ankara'da ismini hatırlamadığım daha bir çok yere göre daha pahalıdır. sadece lüks araçlar değil ankara'da ve ankara çevresinden farklı baya bir araç kaplamışlar. lüks araçların burayı tercih etme sebebi ise gmg garage'ın tamamen bu işin uzmanı olması ve renk, seçenek bakımından çok geniş bir yelpazesi olması. yanlış hatırlamıyorsam "gmg" plaka bir subaru'ları vardı, onun üzerinde de devamlı renk denemeleri yapıyorlardı. yeni arabamı alınca buradan başkasına hayatta kaplatmam..
 • araç kaplama işinin nusr-eti. sahibi mustafa abi kral adamdır, ankara'da rakipleri yok onu biliyorum da türkiye'de de 1 numara olabilirler bu işte. kapıdaki araçlardan ve plakalarından anlayabilirsiniz kaliteyi.
 • youtube kanallarinda haftalik reality show tadinda cekimler yapiyorlar. artik discovery channel turkiye olur, national geographic turkiye olur biri el atsa da profesyonel bir produksiyonla yerli tv programlari olsa...

  https://www.youtube.com/…l/uc47od4fxmviiimi8tfz3cnq
 • videolarından ve gelen arabalardan anlaşılacağı üzere güzel iş yapan araç kaplama işletmesi. yakında ismini daha çok duyacağız gibi geliyor.