şükela:  tümü | bugün
 • hacer, 7 yıldır kendisine saplantılı cebrail can k. isimli şahıs tarafından psikolojik şiddete maruz kalıyor. bu süreçte kendisini 1600e yakın farklı numaradan mesaj atarak tehdit ediyor, gizlice fotoğraflarını çekiyor, parayla adam tutup takip ettiriyor.

  hacer kiliste mecburi gorevde doktorluk yapmakta olan bir kadın. tacizler altında can güvenliği olmadan yaşamaya çalışıyor. davalar şikayetler yıllardır hiç bir sonuç vermiyor. devlet ve yargı haceri korumaktan aciz. çok geç olmadan hacere ses olalım. hacer yaşamak istiyor.

  twitter linki

  haber linki

  cebrail can k. nın savunması: (bkz: ben hacer'i hicbir zaman öldürmekle tehdit etmedim)

  "kilis devlet hastanesi’nde görevli acil servis pratisyen hekim hacer d.'nin, yaklaşık 7 yıldır peşini bırakmayan saplantılı cebrail can k. yüzünden hayatı zehir oldu. 19 yaşından bu yana kurtulmaya çalıştığı şahsa 7 defa uzaklaştırma kararı çıkartan, 3 defa dava açan hacer d., artık kendi hayatından endişe ediyor. sürekli telefon numarası değiştirmek zorunda kalan hacer d., 1 yılda bin 600 farklı hattan kendine mesajlar atan cebrail can k.’dan kurtulmak için sesini duyurmak istiyor."

  akşam saat 9 da hacer için twitterda toplanıyoruz
  hashtagler:

  #cebrailcankalaycıtutuklansın

  #doktorhaceresesol
 • yukarı.
 • çok sayıda başlık açılmış, umarım başlıklar birleştirilir. hacer'in ağzından dinlemek için:

  (bkz: 7 yıldır tacize uğramam)

  #cebrailcankalaycıtutuklansın

  'ben hacer,

  size, bana 7 yıldır yapılan psikolojik taciz ve istismarın hayatımın nasıl kararttığını çok kısa da olsa anlatmak istiyorum. 2013 yılında dersanede aynı sınıfta olduğum kişi tarafından, bugüne kadar sürüp hala devam etmekte olan amansız bir tacize maruz kalıyorum. 7 yıldır çare arıyorum, yapmadığım şey denemediğim yol kalmadı, defalarca koruma kararı aldırdım, defalarca suç duyurusunda bulundum, hukuki yollar bir sonuç vermedi. defalarca hat değiştirdim, her gün hastaneden eve farklı yollardan gitmeye çalıştım, akşamları dışarı çıkmaya korkar oldum, karşı cinsten normal bir arkadaşım olmasından korkar oldum. bir hayatım yok, ev değiştirdim, defalarca şehir değiştirdim, tıp fakültesinden mezun olup atandım, pandemi sürecinde hekimlik yapmaya çalıştım, ama nöbetlerimde bile bu kişiyle uğraştım.

  son 1 yıldır maruz kaldığım taciz boyutunu o kadar arttırdı ki dışarı çıkmaya korkuyorum, telefonu her elime aldığımda ondan ya arama ya mesaj geliyor, her adımımı takip ediyor. çalıştığım hastanedeki personel ve hastane çevresindeki esnafa para vererek hakkımda devamlı bilgi alıyor, sürekli izleniyorum. 7 yıldır sadece kastetmediği canım kaldı onu da alacak biliyorum, sesimi duyurmak istiyorum çünkü benim 7 yıldır yaşadıklarıma kimse çare olmadı. polise gittim, hakim karşısına çıktım bana 'seni bu kadar seven biri var başka ne istiyosun?' dediler. ben sevmedim, ben istemedim, ben o kişiyle zorla birlikte olmak istemiyorum. bana yardım edin, benim sonum katledilen diğer kadınlar gibi olmasın, bu kadar uğraşıp didindiğim mesleğimi yapmak istiyorum, sadece huzurlu bir hayat istiyorum artık!'
 • yuh be.

  ne biçim ülke burası?

  7 yıl ne demek ? 7 yıldır eziyet gören kadını nasil korumuyorsunuz? devlet niye vergi aliyor bizden? kızım, fırsat bul ve bas git yurtdışına. ülkeye bak lan. ülkenin beyni, amkum cahili ile uğraşıyor.
 • yukarıda tutulması gereken bir konu. ne olur, ne olur, bu kızcağız gözümüzün önünde ölüp gitmesin, ne olur bir şeyler yapılsın, yalvarıyorum.
 • gerçek olamayacak kadar inatçı bir herif var 4 yıl üniversite sınavına hazırlanıp kızın okuduğu okulu tutturmak gibi manyakça bir şey başarmış. siz bakmayın gerçi gerçek olamayacak dememe burası türkiye neye olmaz dediysek neyin şakasını yaptıysak gerçek çıktı.
 • oneitis sendromuna yakalanmış bir sosyopatın yaptığı delilikler silsilesi.
 • (bkz: up up up) ürkünç hadise
 • bir takıntılı şerefsiz yüzünden kızın hayatı bitap olmuş.devlet kızın ölmesini bekliyor herhalde. şerefsiz , bir sen sanki sevdiğine kavuşamadın bu hayatta. olay doğru ise tutuklanması hatta öncesinde iyi bir dayak yemesi gereken şerefsiz .kız istemiyor işte a. kodumun seni.iş buradayken bitir daha uzatma abi tavsiyesi olsun sana. hapise bir düşersen bu sebepten totona patlıcanı sokarlar acımazlar bilesin .
 • upupupup