• anadolu kadınlarının en az 4 de 1 inin türkan şoray a benzemesi gibi bir benzemedir
  • organize işler filmindeki şu benzerliği andıran benzetmedir. sen benzetmiyorsun, ben benzetmiyorum, bu adam benzetiyor...
  • evet az da olsa bir benzerlik vardır. ama asıl bakmamız gereken şey kulaklardır. kişinin yaşlılığa bağlı olarak fazla değişmeyen tek organı kulaklardır.
    misal; yaşlılığa bağlı olarak;
    göz çevresi çukurlaşır, gözler küçülebilir. burnu biraz düşebilir ve genişleyebilir. kaşları incelebilir ama kulaklar büyük oranda aynı kalır.
    bakıyoruz: a.ç'nin kulak kepçeleri dışa dönük ve kulak memesi ince, h.f'nin kulak kepçeleri içe dönük ve memeleri tombul. önerme iptal.
    (estetik ihtimali 3.14 alınmıştır.)
  • kaşı ince, götü uzun, damağı dombili diyerek ayrılmıyor bu gibi şeyler.
    çünkü hepsi manipüle edilebilir hedeler.

göz çukurları arası mesafe, kulak kökünün diğerine olan mesafesi gibi şeylere bakılıyor. çünkü burada mevzu deri veya dış dokular değil, kafatasının yapısı. rekonstrüktif cerrahi o kadar coşmadı henüz.

o sebeple dünyanın düz, konya'da gizli bir üs olduğuna inanmaya meyilli, tüm dünyanın süper gizli bir planla ülkeye gıcığı varmış gibi düşünen, kendi tembelliğini şahane dış güç masallarıyla avutmaya çalışan bir milletin ağzına sakız olur en fazla bu benzerlik.

yeşil de yaşıyormuş bu arada...
  • valla reis daha çok ibrahim erkal’a benziyor dostum.
  • gözleri birbirine yaklaştıracak bir teknoloji buldularsa gerçek olabilir. ve acilen kurtlar vadisini izlemeyi bırakmalısın.
  • welcome to the derin devlet...
  • karakteri benzemesin.
  • apocuğum bariz şekilde daha yakışıklıymış. aradan çok zaman geçti tabii ama genel kanı bu yönde.

o halde hep beraber haykıralım.

(bkz: apolülülülülüüüü)
hesabın var mı? giriş yap