şükela:  tümü | bugün
 • academy of cognitive therapy (act) 'nin eğitici terapisti ve bilişsel davranış terapileri derneği başkan yardımcısı olan psikiyatrist ve dünyanın en sevimli bilim insanı eğitimlerde kendisine hayran kalmamak mümkün değildir.mizahi anlayışı ve mesleki ehilliği bir hayli yüksek yüce şahsiyet.ayrıca ruh sağlılığı alanında bilişsel terapi: temel ilkeler ve uygulama,depresyon kitaplarının yazarı olmakla beraber yine bu alanda ingilizce yazılmış birçok kitabın da türkçe çevirisini yapmıştır ve yapmaktadır.
 • ankara'da terapist arayanlara önerilebilecek iyi bir isim

  ayrıca... (bkz: compos mentis)
 • maddi durumu olmayan hastalarını muyaenehanede değil hastanede ağırlayan, uzun zamandır baktığı hastalardan para almayan, imkanın olursa verirsin diyen. sözleriyle, bilişsel terapisiyle insanların hayatını değiştiren. sosyal fobisi depresyonu tamamen iyileştiren, aynı zamanda karizmatik ve çok yakışıklı, her açıdan dört dörtlük olan büyük bir hekim. 12-13 tane doktor gezen derdini kimselerde bulamayan hastaların yegane hekimi. aynı zamanda iyi bir eğitmen. bir erkek olarak "kadın olsam kesin aşık olurdum" dediğim kişidir.
  (bkz: hastasıyız) her anlamda
 • seneler önce muayenehanesine gittiğimde panik atak teşhisi koyan, haftada 2-3 kere psikoterapi yapmamız lazım diyen, öğrenci olduğumu söyleyip umutsuzlukla parayı ödeyemem deyince seni hastanede eğitim hastam yapayım, sen de bize yararlı olursun diyen mükemmel insan. bir doktor olarak zaten mükemmel, insani yönü de bu kadar mükemmel olunca hayran olmamak elde değil kendisine. daha önce gittiğim ve beni ilaçla uyuşturan doktorların aksine hastalığımı sadece psikoterapi ile tedavi ederek, 2 sene boyunca kahrımı çekmiştir. o kadar ilgili ki insanı hasta olduğundan utandırıyor bu adam. hakkı ödenmez. hayatıma damgasını vurmuştur. ankarada yaşayıp da bu tarz rahatsızlıkları olan kişilere şiddetle tavsiye edilir. muayenehanesi kavaklıderedeydi en son.
  (bkz: panik atak)
 • sizofrenide psikoterapi eğitimine gittiğim ve çok begendigim kisi
 • divana yatmasi gereken bilisselci zat-i muhterem. analizden gecse guzel adam olur.
 • şahsen de tanıdığım iyi doktor ,yetkin psikiyatrist on numara eğitimci.

  yardımcı anlayışlı ve öğreticidir . bdt öğrenmek isteyen ruh sağlığı uzmanları başka yerde macera aramamali hele bilmen ne enstitüsü gibi yerlere hiç girmemelidir.

  ankara'da uzman tavsiyesi arayan kendisine gidebilir . ancak programı yoğun ücretleri de bazı arkadaşlara fazla gelebilir. ancak dünkü psikoloji mezunu çocuğun 350 tl istediği ankara'da istediği oldukca makul geliyor bana. bu ayarda bir hocanın hasta gormesi bile çok rastlanan birşey değil .

  he birde duruşuyla konusmasi ile karizma adamdır . örnek alınmaktadır *
 • serbest çağrışım

  (bkz: türkçe rap)
 • "fark et düşün hisset yaşa" isimli kitabı çıkmış.
  en son 18 yaşımdayken hasta sıfatıyla uzun bir süre terapi almıştım kendisinden (bkz: panik atak). şimdi 31 yaşındayım, ntv de katıldığı programda izlerken, o zamanki nezaketinden, mütevaziliğinden, güleryüzünden hiç bir şey kaybetmediğini gördüm.

  iyi bir psikiyatr olmasının yanı sıra, iyi bir insandır. terapi bittikten yıllar sonra arayıp, güncel durumumu sormus, o konuşmadan yıllar sonra kendisine sosyal medyadan attığım mesaja, yine aynı ilgiyle ve sıcaklıkla cevap vermiş, kendisi ile hayatımın bir döneminde karşılaşma şansına eriştiğim için şanslı hissettiğim bir doktordur.

  buraları okuyorsa eğer, kim olduğumu muhtemelen bilmeyecektir ama, en zor dönemimde yanimda olduğu için (sadece bir psikiyatrist olarak değil, bir insan olarak da) kendisine her gün müteşekkir olduğumu bilmesini isterim. şu anda başetme becerim bu kadar güçlüyse ve yaşadığım birçok olumsuz duruma rağmen ayakta durmayı başardıysam, kendisinin bana kattığı o farklı perspektif sayesindedir.

  ankara taraflarındaysanız ve hayatınızı cehenneme çeviren bir ruhsal sağlık sorununuz varsa, hiç tereddüt etmeden kendisini tavsiye ederim.
 • yamulmuyorsam ankara sosyal bilimler üniversitesi psikoloji bölümü akademik kadrosuna katılacak kişi imiş