• bugün de bir genelleme ile karşılaştık çok şükür. evinde televizyon bulunan insan çağın gerisinde kalmış sefil ve fakir insanmış böyle buyurmuş güneş girmeyen eve giren arkadaş.
    adamların küfür yemek hoşlarına gidiyor bence bu tarz başlıkların başka bir izahatı olamaz diye düşünüyorum ama bugün küfretmemeye karar verdim...
    (bkz: tamam)
  • o bişey mi, dayımda da var.
  • he evde koltuk takımıyla buzdolabı da var. inanmazsınız klozet bile var. ne olacak şimdi? çok mu acınacak durumdayım ben?
  • var ama izlemiyorum artisliği.
  • klozette sıçarken "fikrim geldi lannnn" diye ev arkadaşından telefonu isteyen, aa pardon.. telefonsuz klozete oturamayan yazar başlığı..
  • 2 tane var , çok cahilim ben o zaman.

salonda şu an fastbox açık, diğeri de sadece play station için duruyor.
    elli kere genelleme yapmayın diyorum , ayrıca netflix'i nerede izliyoruz olm ? apple tv'ye atacaksın uzanacaksın televizyonun karşısına bakacaksın keyfine.
  • dvd izlemeye bayılıyordur mesela. internet bağlantısı kesildiğinde de camış gibi kalmaz.
  • evde iki adet var. biri odamda xbox için kullanıyorum. diğeri evin salonunda genelde netflix'e bağlanıp uhd 4k görüntü dizi,film,belgesel ve spor müsabakalarını takip ediyorum. bu mu acınacak hal ? boş bir başlık.
  • bilgisayarı bağlarsın televizyonuna istediğini seyredersin.
    akıllı tv var netflixi seyredersin.
    play station oynarsın.
    ara sıra da tozunu aldın mı oh senden iyisi yok.
  • halasının evinde tv bulunan insandır. kendi evinde olmasa bile halasında rahatlıkla tv izleyebilir.
hesabın var mı? giriş yap