şükela:  tümü | bugün
2556 entry daha
 • arkadaşlar, sürekli değişen meta sizi yorduysa ve deste yapmak istemiyorsanız üstelik windows kullanıcısıysanız; " başlat > oyunlar > hearts" tıklayarak kart oyunu oynayabilirsiniz. siktir edin hearthstone u keyfiniz kaçmasın.

  android kullanıcıları için; https://play.google.com/…d=com.astarsoftware.hearts
 • blackrock’tan beri oynayıp constructed’ı hep leş bulmuş biri olarak, mevcutun en sağlıklı constructed metası olduğunu söyleyebilirim. hatta yeni başlayanları face hunter gibi leş desteler ile başlama zorunluluğu olmadığı için şanslı olarak değerlendirebilirim.

  arena ise eski havası olmasa da bir loe metasından daha iyi mevcutta. ama artık arena kurtlar sofrası, bu sebeple yeni başlayanlara tavsiye etmiyorum.

  en budget desteler dragon big spell priest ve secret mage varyasyonları. evet geri kalan desteler pahalı, bu sebeple ne oynayacağınıza karar verip, dustları ona göre harcayın.
 • günlük görevleri arkadaşlar ile yapabildiğimden beri skimde olmayan oyun , girip günlükleri yapıp çıkıyorum .arenanın da casual oynamanın da amk .

  arkadaşlarla 3-5 oyun atınca güzel oluyor diğer türlüsünde her türlü sinir oluyorsunuz başka bişey değil .
 • kobolds and catacombs güncellemesi sonrası, bir süre günlük görevlerin gelmemesi bug'ı yüzünden, özür mahiyetinde herkese 3 adet kobolds and catacombs pakedi hediye edilen oyun. blizzard menüsünden "claim" edebilirsiniz.

  bir de arkadaş 500 kere söyledik, oyunun adı artık resmi olarak hearthstone! warcraft ile bir alakası kalmadı. şu başlığı 1 senedir taşıyamadınız, ne beceriksiz adamlarsınız.
311 entry daha