• anlattığı çoğu şeyi 7. kez dinlediğiniz insandır.
  • çenesinin bağını sikeyim onun.
  • bi susar mısın

sinirleri boşaltan insan tipi.
  • arkadaşlarının başından bir sürü macera geçmiştir. o maceraları hep anlatır durur.
  • her arkadaş çevresinde bir tane bulunan, ilgi delisi manyaktır.
    saçma-salak şeylerden bahseder, sizin ona katılmanızı ama bunun dışında hiçbir şekilde konuşmamanızı beklerler. oflayıp puflasanız da anlamaz.

(bkz: ağzına kürekle vurulası insanlar)
  • özellikle yüksek sesle konuşurlar ki başka bir ses kolay kolay bastırmasın bu insanı.
    araya girmek istersin giremezsin, aman neyse dersin, hevesin kaçar susarsın. günün sonunda da 'aaa sen pek bi keyifsizsin hiç konuşmadın, canın mı sıkkın?' diye sorar, tam ağzını açıp cevap verecekken, o başka konuyu anlatmaya çoktan geçmiştir bile. öyle bakakalırsınız olduğunuz yerde.
  • aslında karşısındaki kişiyi dinlemeyen, kendi söyleyecekleri için söze girecek boşluk kollayan kişidir.
  • kimseye laf düşürmeden uzun uzun konuşur, beyinleri siker, karşısındakileri bezdirir sonra "biraz da siz konuşun yahu hep ben konuşuyorum" der yavşak.
  • hep ben konuşayım siz dinleyin. arada size soru sorayım, ama ona bile cevap vermenizi beklemeyeyim. sonra siz lafa girmeye çalışın. "ya bir şey anlatıyorum dinlemiyorsun ama..." diyeyim. sonra biraz daha konuştuktan sonra size diyeyim ki: "...ee sen neler yapıyorsun." siz bana anlatmaya başlayın ben de bi iki dakika sonra size az önce anlattığım şeyin devamını anlatmaya başlayarak, sizi dinlemediğimi belli edeyim. hep ben hep ben konuşayım. hep ben kafa zikeyim. siz kimsiniz ki. sizin derdiniz, sıkıntınız olamaz. dinleyeceksiniz beni ulan.

bela gibi insan.
hesabın var mı? giriş yap