• ben. ehliyetim de 10 yillik.
  • benim gibidir. ehliyeti kimlik niyetine taşıyanlardandır. henüz aktif olarak trafiğe karışamamıştır.
  • trafik kurallarına uyman, dikkatli olman ve de şansının yaver gitmesi sonucunda(şans önemli) hiç trafik cezan olmayabilir, hem de kaç yıllık ehliyetin olursa olsun.övünmek gibi olmasın yaklaşık 24 yıllık ehliyetim var, her gün araba kullanırım şehir içinde, şehirler arası, uluslar arası da fark etmez, hiç ceza almadım (aman nazar değmesin, 41 kere maşallah)!
  • istanbul, ankara, izmir gibi trafiğin ve uygulamaların yoğun olduğu kentlerde, trafiğe çıkanlar için pek mümkün olmayan durum.
  • turkiyede istanbul,ankara,izmir ve daha bir cok sehir de dunyada ise simdilik 8 ulkede 11 sehirde motorsiklet, otomobil, minibus, 4x4 jip kullanmisligim var ama bir trafik cezam bile yok sozluk sadece bir defa o da sanirim benzimi soluk gordugu icin balide trafik polisi durdurup dogrudan rusvet istemisti trafikde pek renkli bir kisiligim yok anlasilan ya da cazibem trafik polislerini etkilemiyor sozluk
  • 9 yıllık ehliyetimle istanbul-izmir-ankara geçmişim ile ben kişisidir.
  • ehliyeti olmayan kişidir.
  • bölünmüş yolda eds ye hız sınırı 70 girildiği için ilk cezamı 86 ile radara girerek almış oldum... 70 ne şehir içi değil bişey değil
  • 2001 senesinden beri araç kullanırım. henüz tek bir ceza puanım yok. ne radar ne kırmızı ışık.

tanım: kurallara,hız ve trafik ışıklarına uyan bilinçli şöför.
  • araba kullanmıyor olabilir ya da trafik bilinci yüksek olabilir
hesabın var mı? giriş yap