• dünya üzerinde izlediğim en aptal video serisi olabilir.
  • adamda nasıl bir el varsa yumurtayı, kiviyi tokatla avuç içiyle paramparça ediyor. özellikle peş peşe izlerseniz çok gülüyorsunuz. her videoda sanki hamnskiyim, hamınakoyayim, al ulan al aq, alın işte size salata, alın size suşi diyormuş gibi geliyor. kamera hareketleriyle de bütünleşince insan gülmekten kendini alamıyor.

ayrıca bu videolarda israf edilen gıdalara ağlayanların ülkelerinin başkentinde hayvani bir saray'da sefa süren bir uzun var. karısı da kurutulmuş kivinin sağlığa yararları üzerine röportajlar veriyor, fakirlerden aldıkları oylarla sürdürdüğü saltanatında. gidin önce o israf makinelerine carlayın bu herifin israf ettiklerine takacağınıza.
  • boş adam.

iyi hoş, videoyu çekiyor da sonra ezik ezik ortalığı temizlerken kendine duyduğu öz saygıyı nasıl muhafaza ediyor anlamıyorum. ben olsam o temizliğin üçüncü dakikasında utanırım lan, kendime neden bunu yapıyorum, amacım ne diye sorarım.
  • nasıl daha önce başlık açılmadığını merak ettiğim, hastalık yapan bir youtube kanalı.

bu elemanın videoları, bütün espri kaynağını absürtlükten almakta ve hayatımızı kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. en ünlü olayı, yumurta kırmasıdır. yaptığı işlerin %90'ına yumurta kırmazsa olmaz.

ne diyor lan bu? dediğinizi duyar gibi olduğumdan, alttaki videolara göz atmanızı şiddetle tavsiye etmekteyim.

nasıl kravat bağlanır?

nasıl spagetti yapılır?

nasıl pizza yapılır?
  • manyak oğlu manyak bir insan evladının hazırladığı, gülmekten karnıma ağrılar sokmasına rağmen tam olarak nesini komik bulduğumu anlayamadığım videolar silsilesi. 4chan mizahına aşinalığımdandır herhalde, böyle absürt şeylerde tam olarak nedir beni güldüren bilemiyorum ancak gözlerimden yaşlar getirmeyi başarıyor.

özellikle sinirli halleri kamera hareketleriyle çok iyi bütünleşiyor herifin. karakter çözümlemesi bile yapabilir bu hayvanata bu işlerden anlayan birileri zira bu manyaklığı seri haline getirip ısrarla devam ettiren bir şahıs ve o şahsın yarattığı karakter ciddi ciddi sorunlu demektir. ben anlamam bu işlerden, o yüzden abimizin çatır çutur en alakasız yerlere yumurta patlatışlarına ve sinirinin doruklarındayken birdenbire sakinleşip ortama alakasız bir malzeme getirişlerine falan gülmeyi tercih ediyorum.

tabii olaya "ulan millet açlıkla boğuşuyor şu ibnetorun yaptığına bak" şeklinde bakanların afrika'ya, o da olmadı mahallesindeki fakir bir aileye yardımlarını dört gözle beklemekteyiz. "nimet" diye bir kavram var kafanızda ama sadece "nimet ulan o, ona öyle yapılır mı?" diye artislik yapabilmeniz için var amına koyim.

neyse sonuç olarak 4chan mizahına aşina olmayanlar izlemesin, izlerse de saçma sapan yorumlar yapacağına o değerli vaktini dünyadaki açlığı ve sefaleti azaltmaya çalışarak harcasın derim.
  • how to have sex videosu ile krize sokmuştur. epeydir böyle gülmemiştim.

--+18--
    http://www.youtube.com/watch?v=z-deebnt4iq
  • yumurtalarından biri olmak istediğim adam. düşünsene yumurtasın ve videoları çeken herif seni marketten alıyor. o andan itibaren hayat amacın belli. bir bulamacın içine veya bir oyuncak bebeğin üstüne kırılacaksın. hicbir belirsizlik yok hayatında.
  • yahu bu adam ya gerçekten ruh hastası yada olayı aşarak hayatı çok güzel taşşşağa almış.
    yaptığı şeyler kesinlikle yüzde binbeşyüz saçma. ama insan gülüyor hunharca. izledikçe izlemek.. daha çok izlemek istiyor.
    bi şey hem bu kadar saçma iken hem de bu kadar eğlenceli, komikli, düşündürücü ve iğrenç nasıl olabiliyor lan ?
    bilemiyorum ama böyle şeyler yapmak normal zeka seviyesindeki insanların işi değil bana kalırsa. dünyası çok başka bizden. kimdir nedir bilmem ama güldürür kendisi. hoş bir renktir hayata dair.
    seviyoruz.*
  • korku filmi izler gibi izlediğim adam. her videoda ortalık batıyor ama yine her videonun başında her yer temiz. o kadar dağınıklığı, pisliği temizlerken de video çekerse çok mutlu ve aydınlanmış olacağım. izlerken fena güldürüyor tamam ama olay resmen saçmalık ve bence israf kelimesi yaptığını karşılamakta yetersiz.
  • neden güldüğümü anlayamadığım dünyanın en gerizekalı videolar silsilesi.

önce videonun fotoğrafına bakıyorum böyle lezzetli ya da anlamlı bir fotoğraf görüyorum. videonun altındaki açıklama da gayet ciddiye alınarak yazılmış diğer how-to serilerine benzer bir açıklama. ama videoda çıkan bambaşka bir şey. ben sanırım buna gülüyorum. evet.
hesabın var mı? giriş yap