şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla gerçekleştirmek durumunda kalsam da, boxer in beyaz olmaması ve plajda kimseciklerin bulunmamasından dolayi rezil rusva olmadan savusturdugum eylemdir.

dokuzda denize indim. eşofman vardı üzerimde. çantayı plaja bırakıp koşmaya gittim. yarım saat koşup sahile döndüm. soyunmaya başladım ki ne göreyim. şortu almamışim.

tek tesellim boxer in iç çamaşıra benzememesi ve beyaz olmaması. hep derlerdi de merak ederdim nasıl oluyor diye. gerçekten ilginç bir deneyimdi benim için.
  • izmir'de çok kısa süre couchsurfing tarzı misafir ettiğimiz bir rus kızı vardı. izmir'le ilgili çok da fikri olmasa gerek, mayo/bikini almamıştı yanına. bunu da spontane gittiğimiz sahile ulaştığımızda söylemişti. biz "problem olur kardeş bak insanlar var" falan demiştik ama kendisi "önemli değil yea" demişti. ısrarını kıramadık, o da kırmadı, ekstra şort mayomuzu verdik. biz 2 adam sürekli etrafı kolaçan ederken üstünde sütyeniyle sıcak sulara inmiş olmanın tadını çıkarmıştı. yüzyılların davası tabi, insan umursamıyor heralde.