• kızın nazikçe gidip yakaladığı, sonra da karakola gidiyoruz dediği sapıktır. herif ne kadar rahat lan. keşke linç etselermiş.

video

edit: linki başka bir yere yükleyemiyorum, yükleyip de atabilecek arkadaşlar varsa editlerim.

edit: twitter linki
  • bir gün bunlardan birine denk gelip kafa göz dalacağım diye çok korkuyorum. kız arkadaşıma, iş arkadaşıma, aile bireylerime falan yapıldıysa hele öldürürüm diye çok korkuyorum. hayır anlamadığım nokta, eline ne geçiyor bunu yapınca gerçekten kafa yapısını çözmeye çalışıyorum ama başaramıyorum.

umarım bana denk gelmezsiniz çomar sürüsü, umarım çükünüzü kesip ağzınıza tıkmak zorunda kalmam.
  • kadınların foto ve videosunu çeken bu dayılar ve sığınmacılar yüzünden toplu alanlarda rahat rahat telefon kullanamıyorum. telefonu başka insanlara doğru tutmamak için yere doğrultuyorum, böyle giderse kambur ve boyun fıtığı olacağım.
  • yolda yürürken önümde kadın varsa yön değiştiriyorum, rahat hissetsin diye.

keza yanımda eşim varken bile önümüzde bir kadın varsa onun önüne geçiyoruz ki takip ediliyormuş gibi hissetmesin diye ya da yavaşlıyoruz ki mesafe açılsın diye.

metroda - otobüste - kısacası toplu taşımada telefonu yere tutuyorum ya da camdan dışarıyı görecek şekilde tutuyorum, rahatsız olmasın insanlar diye.

neden?

bu ve bunun gibi sapık, şerefsiz, ciğeri 5 para etmez abazalar yüzünden.
    bir de evli muhtemelen, ekrandaki hanımefendiye acıdım böyle bir abazanın eşi olduğu için.

diyeceklerim bu kadar.

ülke ülke değil, tam bir ortadoğu mahallesi.
    ortadoğu'nun en bok yanlarını almış, rezalet bir halde şu an her konuda.

ha, şu da var.
    eşime falan böyle bir şey yapılırsa; işte o zaman bu sakinliğimi korumam.
    bunu eşime falan yapanı görürsem, o kişiyi sakat bırakırım.
    zerre de vicdanım sızlamaz.
    böylelikle sadece beyni - zihni sakat olarak kalmaz, bedeni de bu sakatlıktan baya bir faydalanır.
    bu ülke benim gibi sakin bir adamı da bu hale getirdi ya, diyecek söz yok.
  • p.venk gayet de fotoğrafçılık kurallarına riayet ederek çekmiş fotoğrafları; sanatsal çalışmış...
  • bu eylemin karşılığı nedir, yani adam ne ceza alacakta bu kadar rahat, biri yeşillendirebilir mi?
  • #140276348 o kadar doğru bir noktaya temas etmiş ki sayın yazar, bunlar yüzünden telefon kullanamaz olduk, her kadına sarkıntılık edenler yüzünden asansörde kadın varsa binemez olduk, selamlaşamaz olduk. iran'a da şeriat böyle gelmişti işte. kendimizi koruyalım derken toplumsal bir çöküşe gidiyoruz.
  • her toplumda sapık olur. burada sorun toplumumuzun yavşak olması ve pembe kelebek demokrasisinin bize uygun olmaması.

arkadaş tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir nokta.

yok dövse kimse destek olmazmış, yok birgün karşılaşıp dövecek diye korkuyormuş. arkadaşım bu tarz adam sıcağı sıcağına yerinde dövülür, bu kadar basit.

âlim demiş ki, neme lazım topluma egemen olursa kıyamet kopar. pembe götlü sjw'lik bu toplumu bitirir. dozunda şiddet, dayak ilaçtır.
  • ulan izmir'de izban'da o kadar medeniyet ve delikanlı sandığım adamın arasında şu adama tek bir erkeğin çıkıp da sen hayırdır dememesi beni o kadar yaralıyor ki...

videoyu izlediğimde içimden geçen tek şey, ulan bana denk gelecektin ki oldu... zaten genelde bu tarz şeyleri gördüğümde de ilk şey bu oluyor.

allah aşkına erkekler, kalabalığa güvenin bari bi voltran yaratın. bağırın çağırın, bu şerefsiz bacımızın fotograflarını çekmiş deyin. izmir'deyiz ulan deyin.

karşıyaka'da hasbelkader göztepe formasıyla dolaşsa ağzını burnunu kıracak olan tayfa, hemşerisi kız kardeşine yapılana gözlerini yumup aman ağzımızın tadı bozulmasın ali rıza bey modunda...

yazık ya. erkekliğine tükürdüklerim. voltran oluştur ulan bari. bağır amına koyayım.

sorsan en delikanlı erkek izmir'de.

not : doğma büyüme yaşama yaşlanma izmirspor !
  • tekrar ediyorum cezalar caydırıcı olmadığı sürece bu tarz iğrençlikler malesef artacaktır. bunun başka bir çözümü yok.

t: karısına kızına yapılsa namus deyip baltayla dalacak adamın, başkasının karısına kızına yaptığı iğrenç olay.
hesabın var mı? giriş yap