• inanılmaz bir olay.

(ulen hep böyle aşırı ilgi çekecek, konuşulacak bir mevzunun ilk sayfasında yer almak istemişimdir çok şükür bugüne kısmetmiş. buradan malatya'da askerliğini yapmakta olan teyzemin oğlu fazıl'a kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. en sevdiğim renk saks mavisi, uğurlu sayım 99. ananı niyolay dendiğinde küfür gibi algılıyorum. 6 yaşımdan beri kızamık olmadım. üç ayı aşkın süredir sigara içmiyorum. 4 aylık bi oğlum var pipisi ve taşakları yaklaşık 12 kilogram. oğğhh rahatladım şimdi)
  • türkiye'de tutuklansaydi, polislerin bir anlik dalginligindan yararlanip kendini coktan emniyet müdürlügünün yedinci katindan atmisti.

(bkz: anladin sen onu)
  • ntv'nin tecavüz suçlaması ile ilgili haberine gelen yorumlardan:
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    salviati kodoman
    tecavüz esnasında prezervatif takmayı reddetmek nasıl oluyor? kadın tecavüzü son vermek ricası yerine, prezervatif takmasını mı rica ediyor? bu nasıl tecavüz?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ayrıca: (bkz: sertçe tutup ağırlığını vermek suretiyle sevişmek)
  • türkiye'de tutuklansaydı iki yıl içinde başbakan olabilirdi. (kendisi ister miydi? elbette istemezdi)
  • yakinda filmi cikar bunun; boyle castro sakaliyla hucrede uyaniyor, guni$igi parmakliklar arasindan yuzune vurmu$ elleriyle kapatiyor. duvara kriptolar falan cizmi$, urkek boyle kafayi siyirmi$. cia'den biri ziyarete gelir, hukumet degi$mi$ dolarin alim gucu yuksek, windows 9 cikmi$. neyse bunu $artli tahliyeyle salip eve yolluyorlar. bu aslinda bagkur emeklisiymi$, prim gun eksigi oldugu ortaya cikiyor, sgk pe$inde, ye$il kartinin rengi solmu$ falan. isim de karizmatik zaten asanj. che guavera t-shirt'leri gibi fotografini bastirip tekstil i$ine giriyor. valla izlenir; yuru be asanj!..
  • son değil başlangıçtır.
  • yapılan yargılama(?) sonucunda tazminata hükmedeceklerini hiç sanmıyorum ama ederlerse donate linkinden kendisine oluk oluk para akacaktır, bunlardan biri de ben olacağım.
  • julien'e yapılacak en büyük iyiliklerden birini yapmış olup birkaç paçası tutuşan adamın belgerin doğruluğunu ağzıyla kanıtlamış olması durumudur. bundan daha iyi "evet! bendim" itirafı olabilir mi? aynı zamanda halkın bundan sonra wikileaks belgelerine kayıtsız, şartsız güvenmesini sağlayacaktır. yani inkar ve örtbas için eldeki son kuşunda kaçırıldığı aşikardır, julian bu kitle ile türkiye'de parti kursa iktidar olur sonuçta. ellerinize sağlık julian bile kendi için daha iyisini yapamazdı denilebilir ancak buna.
    (bkz: kahraman doğuyor)
    (bkz: kralsın)
  • günlerdir avukatları ile ingiliz yetkililerin yaptıkları pazarlık sonucu gerçekleşmiştir. kendisi bugun londra'da bir karakola teslim olmuştur ve 24 saat içinde mahkemeye çıkarılmak üzere tutuklanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap