• genelleme yapılmış bir başlık daha.
    yani ekonominin kırılgan olması durumunu da kadınlara yüklüyorsunuz ya pes yani. hep kadınları suçlamayı kesin artık, ayrıca her kadın altın düşkünü değildir.
  • maksim gorki'ye göre bozuk hatundur... "ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın, kadın karşısında bozulmayan erkek; kalitelidir."
  • ben gümüş seviyorum, sevgiler
  • yoğunluğu yüksek diyedir.
    daha az hacme daha çok değer sıkıştırabilirsiniz.
  • egitimli kadinlar icin bence yanlistir ama onlardaki salaklik da pirlanta duskunlugudur. altin en azindan deger kazanir ama pirlanta olu yatirim oluyor.
  • olum kadınlar olmasa o paralar altınlara da harcanmaz zaten. erkekler olarak cimriyiz. koyarız parayı faize faiziyle yaşarız.
  • boynumu incecik tam saran zincirleri çok seviyorum. sürekli takmak ve hiç çıkarmak istemiyorum. bu zamana kadar imitasyon, anlattığım gibi zincirleri çok denedim. hepsi kararma yaptı, paslandı, soldu. kullanım ömrü 1 ayı geçen olmadı. gittim kendime tam istediğim şekilde altın olanını aldım. daha hiç çıkarmadım ve herhangi bir bozulma olmadı.
    şu takılara verilen bütçeyle sağlam, sürekli takılacak şeyler almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
    çevremde 20li yaşlardaki hiçbir genç, altın diye ağlamıyor. çok yanlış insanlarla birliktesiniz, çok yanlış insanlara denk geliyorsunuz galiba.
  • aksini iddia edenin meriç olduğu gerçeği..
  • hic elinde altin tutmamis yazar beyani.
    hic unutmam 10-12 yaslarindayim. dayim bize gelmis. elinde 30-40 adet civari cumhuriyet altini.

daha o yasta bebe kafasiyla altin denen sikik madene aşık olmustum. hafif kizila calan bir renk, ağırlık, uzerindeki kusursuz atatürk kabartmasi.

o zaman karar verdim yatirimi altina yapmaya. oyle dugun icin aldiginiz tek altin degil dedigim. biriktikce guzellesiyor serefsiz. kesinlikle insani hipnotize eden bir etkisi var.

hayatimda hic kulce altin gormedim ama eminim onun etkisi kat kat daha fazladir.

pesin edit: erkek adamiz evelallah.
hesabın var mı? giriş yap