• http://www.kaspersky.ru/ adresindeki antivirüs programı. (bkz: kaspersky)
  • kişisel görüşüm; gelmiş geçmiş en iyi anti-virus programıdır..

http://www.avp.com.tr/
  • bilgisayarda hangi dosya ile işlem yapıyorsanız o anda o dosyaları kontrol etmesi ile aferin dedirten bir anti virüs programıdır bu kaspersky. hemen hemen hergün yaptığı updatelerle "ulan bu kadar virüsü kim yazıyor?" diye düşündürten bir anti virüs programıdır bu kaspersky. adının söylenmesi güzel olan bir anti virüs programıdır bu kaspersky.
  • symantec henüz windows server 2003 işletim sistemi için antivirüs yazılımı geliştiredursun, bu program söz konusu işletim sistemi altında çatır çatır çalışmaktadır.
  • iyi guzel virus saldirdigini soyluyor ama bi de disinfect edebilse daha hos olacak anti virus. o korkunc bocek ilaci efekti* esliginde "disinfection failed" yazisi gormek insani haliyle uzuyor, eteklerini tutusturuyor tabi.
  • toshiba notebooklarla ücretsiz verilmesinin hoş olmadığı, keza startup tan başlanmasına engel olunamayan ve bilgisayarda ciddi bir performans düşüklüğüne neden olmakla kalmayıp, bir hayli zor yollarla uninstall edilebilen program.
  • gıcır sistemime az önce yüklediğim anti-virüs yazılımı. pek çok kaynakça en başarılı anti-virüs yazılımı olarak gösterilmektedir. norton'dan kurtulmuş olmanın haklı gururunu yaşatıyor, en azından şimdilik...
  • 5x serisi çok şık olmuş..

bir de silemiyom.. temizleyemiyom bari karantinaya alayım dediğine rastlamadım.. her daim temizler..
    eğer lisanslıysa.. (lisanslı olması demek disinfect (temizle) seçeneğini kullanabilmenize ve update (güncelleme) yapabilmenize yarar.. worm'du cih'ti hep başa çıkan oydu.. temizledim diyip ertesi gün hortladığında yine temizledim deyip ve ertesi gün yine aynı dertle muzdarip edip sizi kandırmadı hiç bi zaman.. ve işte bu nedenler ve daha fazlası için kaspersky anti-virus..

reklam gibi oldu sanki .)
  • personal ve personal pro varyasyonlarının başarısının ötesinde büyük yada küçük mail server'lar, workstation'lar için en iyi çözüm olan program. norton server side kendisinin yanından bile geçemez. sorun çıkarmaz, send mail gibi bilindik protokoller ile etkileşimleri son derece meşakatsizdir, herhangi bir virusun codeundaki ufacik bir değisim bile derhal dbase'e eklenir ve norton gibi bir virusu ancak ciddi zarar vermeye basladigi vakit listeye alan bir program değildir. anti spam moduleleri mükemmel çalışır, 10000 userlık bir mail serv'de dahi komik bir resource ihtiyacı ile çalışır. kısacası bir adminin en iyi dostudur.
hesabın var mı? giriş yap