936 entry daha
  • kesin yanlışlıkla paylaşılmıştır emin olun.
    emoji ve açıklama da yanlışlıkla konmuştur oraya.
    ha sokakta yapmış ha sosyal medyada yapmış bu ahlaksızlığı.

tanım: aya yorgi, alaçatı gibi yerlerin mekanlarında sahne kapabilmek için her nisan - mayıs aylarında ahlaksız pr yapan, bugün de instagram hesabında mastürbasyon yaptığı videosunu yayınlayan, lgbt'lilerin yüz karası.
  • yaptığı cezasız kalmamalı.
  • her şeyi sosyal medyada paylaşma sapkınlığının sonucunu yaşamış olan embesil.

yanlışlıkla veya değil; bir insan neden mastürbasyon yaparken video çeker ya? nasıl tarifsiz bir mallıktır bu.
  • muhtemelen feyk hesabının kurbanı olmuş tam olarak neden ünlü olduğunu anlayamadığım gay celebrity kişisi.

sosyal medyada artık neredeyse herkesin bir feyk hesabı var. aile, arkadaşlar ve yakın çevre tarafından bilinen asıl hesap. yanında diğer kirli işler için kullanılan feyko hesap. istediğiniz kadar titiz ve temkinli davransanız da bir yerde bu ikisini karıştırmanız çok olası.

kerimcan durmaz'ın başına gelen olay da böyle bir talihsizlik gibi görünüyor.

ek: tekzip yayınlamış. türkçe türkçe olalı böyle zulüm görmemiştir sanırım. kelimesi kelimesine aşağıya aktarıyorum. ilk paragrafın beni benden aldığının altını çizerek.

"tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek istenirken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum.

bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok resim ve video gönderilmektedir. üzülerek bildiriyorum ki, yanlışlıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır.

beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır."

hö???
  • benim için 5 yaşındaki küçük bir çocuğa tecavüz eden kişiliksiz ile aynıdır.. takipçisi olan bir sürü çocuk var ve gençler var.. böylelerini izleyerek takip ederek daha da yüceltmek yerine bu adam hakkında dava açılıp sosyal medyadan uzaklaştırmak ve aynı zamanda iş verenlerin bir şekilde buna iş vermemesi gerekiyor.. sapıktan farksız bir adam benim için!!
  • nutkum tutuldu tövbe yarabbi
  • yediği dayağın acısını unuttu sanırım.umarım tekrar dayak yemez.
1778 entry daha
hesabın var mı? giriş yap