şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu kelimeyi kullananlar vatan hainidir.
 • en dogal yasam ortamlari instagramdir.
  aksamlari cicekli bocekli vintage sunumlarda 40 degisik suslu tabaklarda yedikleri bol yagli yemeklerle beslenirler. birazdan sindirime alinacak her gida dişileri tarafindan fotograflanmak suretiyle kayit altina alinir.
  ayrica yetiskin bir kociş 3 aspava durumu bir oturusta yiyebilir.
  dogal yasam ortamlarinda #mutluyuvamiz etiketi ile paylasilan yuvalarinda yasarlar. bu etiketleri #evlimutlu #kociş #aşkısı etiketleri izler.
  dişileri genelde cumalari dini paylasimlarla ortami gerip, internetten indirdikleri koca yanakli bebek fotograflariyla insanlarin psikolojilerinin icine sicarlar. ayni dişilerin cocuklarina, cocuklari yoksa ebleh yegenlerine normalden fazla sevgi besledikleri ve neredeyse kakalarinin fotografini paylasacak derecede akil rahatsizligina kapildiklari gorulur.

  geneli 3 ya da 5 sene icinde sisko, kel, iki kredi babasi ve bosanmis bi halde bira fotografi paylasir.
 • duyulduğunda tüyleri diken diken eden bir kelimemsi. iğrenç bir kere. blog kadınları çok seviyor bunu, hemen hepsi kullanıyorlar.
  bana hep, ne kadar mutlu ve marifetli oldugunu göstermek için can atan, ama aslında antidepresanları üçer beşen yutan ya da yutmaya teşne yeni nesil kadınların kullandığı bir kelime gibi gelir. bir de sınıf atlama çabasında olan insanların.
  bunu diyen hamile gördüğünde de hamiş der mesela. ıyy.
 • evlenmeliyim, evlenmeliyim diye gezen kezbanımızın , maaşlı sigortalı askerliğini yapmış kurbanına verdiği mahlas.
 • kadınlar dokundukları her şeyi önce kadınlaştırıp sonra da kimliksizleştiriyorlar. bu da erkeklere dokunduklarında olan.
 • pompiş makinesi.
 • zamaninda genelev onunde bekleyen kadinlarin kullandigi kelime bugunlerde hanim kizlarimizin kocalarina hitap sekli olmus. bakalim daha neler gorcez.
 • dünyanın en samimiyetsiz, en iğrenç hitap şekli. buraya da yazayım, eğer bir gün bana da bu şekilde hitap edecek bir eşim olursa ağzına kürekle vururum.
 • türkiye'de erkek olmak meselesinin en zorlu yanlarından biri bu sanırım. düşünsene büyük adam olma hayalleriyle yetiştiriliyorsun. sürekli gaz veriliyor sana. erkekliğin kitabı öğretiliyor. mertlik, korkusuzluk, cesaret... taşı verseler suyunu çıkaracaksın.

  sonra birden bir şeyler oluyor. ne olduğunu bile anlamadan bir kociş olarak buluveriyorsun kendini. kalpli yemek takımında makarna yerken çekilen fotoğrafların instagramlarda dolaşıyor. kalpli peçeteye ağzını siliyorsun. yunus şeklindeki sabunluktan akan sabunla birlikte lavaboya dökülüyor hayallerin. sen bir kocişsin artık. ah, ne büyük acı!