• köpekleri belki sizden çok ben severim. baştan belirteyim sonra rererererörörö demeyin...

ama bu hayvanlardan korkanlar var bunu anlayın !!! geçen gün tasmasız bi alman kurdu üzerimize koşuyor ki böyle bir durumda ben bile korktum. önemli olan kısım: arkadaş korkudan sağına soluna bakmadan işlek bi yolun ortasına atladı...

şimdi merak ettiğim şu. o 13 yaşındaki çok sevimli kuyruğunu bile çekince bişi yapmayan köpeğinizin bir insanı korkutması yüzünden arkadaşa araba çarpsa bunun sorumlusu kim ?? bunları düşünmeden burda aptal aptal konuşmayın.
  • zamanında gecenin kör vaktinde, saldığı itinin baldırımdan kapması hasebiyle, o itine ağız burun, kafa göz, allah ne verdiyse dalmamdan mütevellit, hayvan hakları diye bik bik öten şerefsizdir. biz de insanız lan yavşak.
  • insanların korkmasına bir de gülüyorsa yeryüzündeki en kaliteli orospu çocuklarındandır.
  • cins gözetmeksizin köpekleri çok seven bir insan olarak haklı bulduğum önerme.

köpek korkusu diye bir şey var arkadaş. bilmemnephobia diye latince adı bile vardır belki. köpek bakan bir insan olarak bunu öğrenmeniz gerekiyor artık. yavru olsun, ağzında diş olmasın, hatta koşmaya başladığında düşsün isterse, böyle bir korku var arkadaş. insanları korkutmaya hakkınız yok.

benim annem de aşırı korkar köpekten, biri köpeğini salsa ve annem korkup kaçmaya çalışırken düşse, köpeği sakince bir yere bağlar, sahibini kulaklarından kan gelene kadar döverim.
  • annesi ile ilgilenmiyorum ama kendisinin biraz dikkatli olması gerekiyor. detayları tam bilmiyorum ama oturduğum yerde bir olay yaşandı. doberman'ın teki çocuğu saldırdı ve ısırdı falan. çocuk çok yaralanmadı ama yine yarası var. çocuğun babası çok sakin doberman sahibi adamın evine gitti konuşmak için. içeri girdi ''köpek nerde'' diye sordu, daha sonra köpeğin yanına gitti ve çıkarıp silahını köpeğin kafasına sıktı. olayın bu kadarını biliyorum sonra ne oldu bir fikrim yok. vahşi,güçlü köpekleri tasmasız dolaştırmak kadar salakça bir olay olabilir mi, bunun tartışılması bile saçma. ben ya da sevdiğim biri, başka birinin köpeği yüzünden neden ölmek ya da sakat kalmak zorunda kalıyorum. silah olayına bu yüzden karşı değilim. ha bir tinerci boynuna bıçak dayamış,ha köpek üzerine atlayıp dişlerini boğazına geçirmiş. ikisi aynı şey. ben bu durumda kendimi nasıl koruyabilirim? bu tasmasız köpek olayını savunanlar herhalde ''öl ulan yavşak'' diyorlardır. bu dediğim güçlü ve büyük köpekler için geçerli. onun dışında olayın farklı bir boyutu var. mesela köpekten deli gibi korkanlar var. küçük köpekten bile korkuyorlar. insanlar başka bir insanı nasıl böyle kolay rahatsız edip, üzerine bunu savunabiliyorlar. herkes köpek sevmek zorunda mı?
  • bunu da hayvan düşmanlığına bağlayan dalyaraklar var ya hayattan soğuyorum la. köpek saldırıyor sana, bir şekilde hayvan işte, ödün bokuna karışıyor haliyle. buna tepki koyunca, bunu yapan insanları sikme isteği oluşunca vay efendim hayvan düşmanısın. yok olm ben senin gibilerinin düşmanıyım la, siktirme köpeğini liseli. amına kodumuğunun am beyinlileri sizi. bunu yapanın önüne bi pitbull falan salmak lazım ki, hayvan onu yerken hunharca, hayvan hakları hayvan hakları diye bağırsın sik kafalı.
    acayip küfür etme şenlikleri vardı ben de katılayım dedim.
  • kopeginin bir günahı olmayan orospu cocugudur. kopek sahibi olmanın bir hayvanseverlik duygusu kadar diger insanlara karsı da medeni bir sorumluluk gerektirdigini farketmeyen, kopegim var o halde neden salmıyorum diyecek kadar gorgusuz , kendinden baska diger insanları dusunmeyen " aman birsey yapmaz yahu" mantıgındaki 2 ayaklı hayvandır kendisi. dedigim gibi kopekleri insanlar kadar severim fakat sorumsuz kopek sahiplerini hamambocegi kadar sevmem. bu sorumsuz kadın ya da adamların hayvanlıklarının cezasını da kopege kesen orospu cocuklarının da , adama sesini cikartmayıp kopekten hırsını almaları da ayrı bir caniliktir.
  • bişey yapmaz abisi/ablası diyenleri tadından yenmez
  • her köpeğin huyu suyu ayrıdır. bazıları daha agresif bazıları daha sakin vs. gider bu. sen köpeğinin huyunu biliyorsan tasmasını çıkarmaycaksın. tasmasız gezdireceksen ormana götür. benim de köpeğim var sokakta kedilerim var. hayvan severlik her şeye muhalefet olmak değil. kaldı ki en sakin köpeği bile tinerci sedo agresifliğine getirecek hayat kadını evlatları var. neyse bence her zaman suç insanındır, köpekler mega canlılardır.
hesabın var mı? giriş yap