şükela:  tümü | bugün
 • hüzürlenir böyle insan dinlerken falan....
  içi hem kıpır kıpır olur hem böyle bir yılgınlık yaşar...
  aşk her şeyin üstesinden gelir mi diye sorar kendi kendine... keşke cevabı evet olsa der sonra... hatta, sevilene demek ister ki, evet bu son aşık oluşum ve bu kez sonsuza dek sürecek... ama....
  sonra love conquers all ? soru cümleciği kalıverir öyle havada asılı... güzel bir müzik eşliğinde....
 • deep purple dinlememiş bir insanı onlarla tanıştırmak için iyi bir seçim...
 • tarihte ilk defa vergilius tarafından söylenmiştir. "love conquers all things; let us too surrender to love" diye eklemiştir. ingilizce söylememiştir kuşkusuz*.
 • --- spoiler ---
  şarkının klibi, kızışmış ve bir içim su olan esas kadınla, hayalini kurduğu akrep kral'a benzeyen esas oğlan arasında geçmektedir. şarkı sözlerine bakıp aldanmaya gerek yoktur. hikaye resmen abazanlıktan kudurmuş kadının fantazisinden ibarettir. duvara arkasını dayar duvardaki resim sonra da yanda bulunan heykel canlanarak hanım kızımızın göğüslerini sırayla avuçlar. arada blackmore çıkar slide'ını parmağına takıp solosunu atar. sonunda kadın ölür. yapılan otopsi sonucu kadının abazanlıktan öldüğü tespit edilir.

  --- spoiler ---
 • dün itibarı ile türkiye den çok uzaklarda bir elektronik mağazasında duyduğumda kasetini kaybettiğimden beri dinlemediğimi farkettiğim şarkı.

  bunun sayısal tarifi 18 yıl.universite yıllarımı eski ford arabamı vay vay vay hepsi geri geldi hafızama hemde en olmadığı netlikte.

  deep purple in son iyi albümüydü bana göre başka bişey çıktımı gerçi onu da takip etmedim ne yalan söyleyeyim.
 • karnınızda diyaframın olduğu yere ani bir yumruk yer ve nefessiz kalırsınız, gözlerinizden yaş gelir ya, hah işte öyle bir şarkıdır.