• "hayir, prekazinin onerdigi jovanovic benim."

sarbi jovanovic, 2010
  • prekazi onerdi diye gidip, yanlis jovanovic'i getiriyorlar gibi bir hava var ama, neyse.

ayrica her uc ayagini da cok etkili kullaniyormus diye bir soylenti var.
  • bu adam yıllar önce kemal sunal'ın oynadığı katma değer şaban filminde ki erkan'dır. her yerde oynar, her spor dalında altın madalya alır. bide siki çok büyükmüş öle diyola.

sitem. adnan sezgin'e selam olsun.
  • - peki bu jovanovic, dogru jovanovic mi? yanlis jovanovic mi?
    - cevap veriyorum: yanlis adnan.
  • - ulan sen kimsin?
    - şaban, inek şaban..
    - şaban mı? peki o kaledeki kurtarışlar?
    - onlar bisey mi be, sen beni karpuz sergisinde gör.
    - ne? karpuz sergisinde mi?
    - bu haybeciler sizi inek gibi sağıyorlar. haram verdiginiz paralar. 4,5 milyon kaptirdiniz bu keleğe. ben 55 bin liralık başlık parası için ölümlere atıldım. allahtan reva mı be ?
  • ntvspor'da geçen son dakika haberine göre galatasaray cafe crown almış kendisini. bu kadar çok yönlü bir oyuncudan guard, power forward ve pivot olarak faydalanmaları gerektiğini söylemiş adnan başkan da. panik yok. orta sahada sıkıntı yaşanması durumunda futbol takımına, smaçör eksikliği olduğu takdirde de voleybol takımına paslanacakmış kendisi. ben transfer diye buna derim.
  • aklima bir turgay seren klasigini getirdi. bu jovanovic hangi jovanovic guntekin prekazinin onerdigi iyi jovanovic mi?
  • adnan sezgin bu adama da standart teklifimiz olan 5 milyon avroyu verdi ve partizan uçarak kabul etti sanırım.

http://www.transfermarkt.co.uk/…/spieler_57104.html

yukarıdaki siteye göre pozisyonu d/dm/m rlc. galatasaray'ın bu tür bir oyuncuya ihtiyacı var elbette, umalım ki, bu pozisyonlarda oynayabiliyor olsun.
hesabın var mı? giriş yap